Yapı Kredi Yılbaşı Kredisi Kampanyası Başladı! Günde 32 TL Taksitle 3 Ay Ertelemeli 20 Bin TL Kredi

Bankaların yılbaşı kredisi kampanyaları başladı. Yılbaşı kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak 3 ay ertelemeli şimdi al Mart 2022'de öde kredi fırsatı sunuldu. Yapı Kredi Yeni Yıl Kredisi!

Finans 15.12.2021 - 10:21 15.12.2021 - 10:21 Gülcan Özer

Yapı Kredi Bankası yeniyıl kredisi kampanyası başladı. İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere yönelik olarak başlatılan kampanya kapsamında acil nakit paraya ihtiyacı olanlara şimdi al Mart 2022'de öde kredi fırsatı sunuldu. Bankaların yılbaşı kredisi kampanyaları peş peşe açıklanmaya devam ederken bu bankalardan biri de Yapı Kredi oldu. 

Yapı Kredi Bankası ile Vodafone Yanımda imzalanan ortak protokol kapsamında ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere uygun kredi kullanma imkanı sunuldu. Düzenlenen kampanya kapsamında günlük 32 TL taksitle 20 bin TL kredi verilecek. 

YAPI KREDİ BANKASI 3 AY ERTELEMELİ YILBAŞI KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURULARI BAŞLADI! 

Merkez Bankası tarafından yapılan faiz indirimleri sonrasında gözler bankaların kredi faiz oranlarına çevrilmişti. Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından konut kredisi paketlerinde faiz indirimleri yapılırken ihtiyaç kredisi faiz oranlarında ise beklenen indirim müjdesi gelmemişti. 

vodafone yanımda yapı kredi kampanyası

Ekonomide yaşanan dalgalanma nedeni ile vatandaşın nakit paraya ihtiyacı her geçen gün artarken yüksek faiz oranları nedeniyle kredi çekmek isteyen kişiler bankaların yılbaşı kredi kampanyalarını beklemeye başlamıştı. Bankaların yeni yıl kredi kampanyaları peş peşe açıklanırken bu bankalardan biride Yapı Kredi Bankası oldu. Yapı Kredi Bankası tarafından Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yılbaşı kredisi paketi başvurusu yapan kişilere günde sadece 32 TL taksitle 3 ay ertelemeli 20 bin TL kredi verileceği ilan edildi. 

yapı kredi yeni yıl kredisi

ŞUBEYE GİTMEDEN ANINDA KREDİ! YAPI KREDİ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabileceği gibi Yapı Kredi müşterisi olan kişiler de Yapı Kredi mobil ve Bireysel internet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapma imkanına sahipler. Yapı Kredi mobil üzerinden yapılan başvuruda başvuru yaparken 3 ay erteleme seçeneğinin tıklanması yeterli olacak. 

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilerin yapmış oldukları kredi başvuruları banka tarafından incelenecek olup kredi onayı alan kişilerin ödemeleri hesaplarına bankaya gitmeden otomatik olarak yatırılacak. Kredi çeken kişiler ise 3 ay ertelemeli kredi paketinden yararlanmaları halinde ilk taksit ödemesini 2022 yılının Mart ayında başlayacaklar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@