Yapı Kredi'de Alışveriş Çılgınlığı Başladı! Onlarca Siteden Yapacağınız Alışverişlerde 200 TL Kazanma Fırsatı

Online alışveriş meraklılarına Yapı Kredi alışveriş çılgınlığı kampanyası başladı. İnternetten alışveriş yapanlara 200 liraya varan bedava para puan kazanma fırsatı!

Finans 29.10.2021 - 06:00 29.10.2021 - 06:00 Gülcan Özer

Yapı Kredi Bankası, alışveriş müdavimi müşterilerini şımartmaya devam ediyor. Duyurduğu son kampanyası ile birlikte birçok büyük siteden yapılacak alışverişlerde 200 TL’ye varan hediye puan dağıtmayı planlayan Yapı Kredi, şimdiden ciddi bir yoğunluğa maruz kaldı.

İnternet alışverişleri, artık hayatımızın standart bir parçası haline geldi. Oturduğumuz yerden giyimden gıdaya, teknolojik ürünlerden ev eşyalarına kadar dilediğimiz her ürünü online alışveriş sitelerinden satın alabiliyoruz. Bu alışkanlık, bankaların müşterilerine özel hazırladığı kampanyalarda da etkisini gösteriyor. Bankalar, online alışveriş siteleriyle her geçen gün yeni anlaşmalar yaparken bu anlaşmaların yoğun bir kısmı Yapı Kredi tarafından sağlanmakta.

Hangi Markalar Kampanyaya Dahil?

Yapı Kredi alışveriş kampanyası ile ilgili ihtiyaç duyacağınız detayları vermeden önce hangi sitelerden yapılacak alışverişlerin kampanyaya dahil olduğuna bir bakalım. Aşağıdaki listede yer alan markaların web sitelerini ya da mobil uygulamalarını kullanarak alışverişlerinizi bu adreslerden yapabilir, böylece 200 TL’ye varan hediye puan avantajı elde edebilirsiniz.

AMAZON

BİRNUMARA

VATAN BİLGİSAYAR

CASPER

EREYON

DOLAP.COM

GİTTİGİDİYOR

HEPSİBURADA

MEDİA MARKT

İNCE HESAP

MORHİPO

MEDİA

SATURN

PTTAVM.COM

N11 SANAL MAĞAZA

SAHİBİNDEN

TRENDYOL

TEKNOSA

TURKCELL-PASAJ

Kampanyadan yararlanmak için Yapı Kredi Bankası’na ait kredi kartınızı kullanmanız ve tek seferde en az 1.500 TL harcamanız gerekmekte. Bu durumda anında 100 TL hediye puan kazanabiliyorsunuz. Üstelik kazancınız bununla da sınırlı değil. Yapı Kredi mobil uygulamasını indirerek online görüşme ile hesap açanlara 100 TL daha hediye puan verilecek olup her bir müşteriye toplamda 200 TL hediye puan sunulacaktır. Yukarıdaki listede yer alan sitelerden yapılacak alışverişlerinizin çoğu doğal olarak 1.500 TL’yi geçecektir.

Hâlihazırda zaten gerçekleştireceğiniz bir alışveriş için 200 TL hediye para puan kazanmak sizce de fazlasıyla avantajlı değil mi? 200 TL puan kazanmak için Yapı Kredi mobil üzerinden görüntülü görüşme ile hesap açmayı unutmayın. Hesabınız açıldıktan sonra ilgili sitelerde alışveriş yapmak üzere kredi kartı talebinde bulunabilir, kartınız aktifleştikten sonra dijital kart oluşturarak alışverişinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Böylece kartınızın elinize ulaşmasını beklemeden kampanyanın tüm güzelliklerinden yararlanabileceksiniz. Kampanya katılarak 200 lira kazanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@