Yapı Kredi'den Çocuğuna BES Yapan Anne ve Babalara 75 TL Hediye! Kampanya Süresi Uzatıldı!

Yapı Kredi Bankası, çocuklarının geleceğini düşünerek onlar için birikim yapan velilere destek olmaya devam ediyor. Ekim ayında büyük ilgi gören bu kampanya, Kasım ayı sonuna kadar uzatıldı.

Finans 08.11.2021 - 03:15 08.11.2021 - 03:15 Serhat Karaman

Yasal temsilcisi olduğu çocuklarını bireysel emeklilik sistemine dahil eden veliler, bankadan 75 TL Worldpuan kazanıyor. Detaylar haberimizde.

Kampanyadan yararlanmak için Yapı Kredi şubelerinden 18 yaş altındaki bireyler için bireysel emeklilik sözleşmesi imzalanmalı ve prim tutarı en az 250 TL olacak şekilde belirlenmeli. Ödeme tipi olarak kredi kartı, kart tipi olarak da Yapı Kredi Bankası World kartın tercih edilmesi gerekiyor. Bu şartları sağlayıp çocuklarına BES yaptıran veliler, 15 Ocak 2022 tarihinde 75 TL Worldpuan kazanabiliyor.

Bireysel Emeklilikle Çocuklarınıza Güzel Bir Gelecek Hazırlayın

Uzun vadeli yatırım araçları arasında bireysel emeklilik sistemine ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Devlet kontrolünde olması ve akabinde yine devlet tarafından her prim ödemesine ek olarak %25 katkı sunulması, bu sistemi benzerlerinden ayırmakta. Çocuklarınız, bugünden yapacağınız birikimlerle birlikte ileride daha iyi yaşam standartlarına erişebiliyor.

Yapı Kredi Bankası, çocuklarının geleceğini dikkate değer bulup onlar için birikim yapan velilere maddi ve manevi desteklerini sunmaya devam ediyor. 1 ve 30 Kasım tarihleri arasında Yapı Kredi şubelerinden yapacağınız BES başvurularında ödeme kanalı olarak Yapı Kredi Bankası kredi kartınızı tercih etmeniz halinde 75 TL Worldpuan kazanıyorsunuz. Bir yandan çocuklarınızın geleceğini garanti altına alırken diğer yandan kazanç elde edebiliyorsunuz.

Kampanyaya katılmak için Yapı Kredi mobil uygulamasını indirerek kampanyalar sekmesine tıklayabilirsiniz. Kampanyalar arasında yer alan 18 yaş altı bireysel emeklilik kampanyası içeriğindeki ‘’Hemen Katıl’’ butonuna tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca SMS ile de bu kampanyaya katılabilirsiniz. KAZANBES yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra müşteri numaranızı yazarak4454’e SMS göndermeniz halinde kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bireysel emeklilik sözleşmeleri “Allianz Yaşam ve Emeklilik’’ tarafından yapılacak olup sözleşmelerin Yapı Kredi şubeleri aracılığı ile oluşturulması gerekmekte. 250 TL ya da üzerinde belirleyeceğiniz aylık prim tutarı ile bu kampanyaya katılmaya hak kazanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@