Yapı Kredi'den Çocuklarının Geleceğini Düşünen Ailelere 75 TL Hediye! Çocuğunuza BES Yapıp 75 TL Kazanma Fırsatı

Yapı Kredi Bankası, geleceğe yatırım yapma düşüncesinde olan ailelere destek olmaya devam ediyor. BES hesabı açanlara 75 TL para hediye!

Yapı Kredi'den Çocuklarının Geleceğini Düşünen Ailelere 75 TL Hediye! Çocuğunuza BES Yapıp 75 TL Kazanma Fırsatı

Yeni çıkan 18 yaş altı bireysel emeklilik sistemine dâhil olup çocuklarının geleceğini inşa eden aileler, Yapı Kredi’den 75 TL Worldpuan kazanma fırsatı elde ediyor. Detaylar için size özel hazırladığımız bu kapsamlı haberimizi okumaya devam edin.

Bireysel Emeklilik Sistemi İle Çocuklarınızı Geleceğe Hazırlayın

Küçük birikimlerle geleceğe yatırım yapmayı düşünenler için en ideal sistemlerin başında gelen bireysel emeklilik sistemi, artık 18 yaş altı bireyleri de kapsamakta. Bugün ödenen primlerin gelecekte çocuklara iyi bir yaşam fırsatı sunuyor olması, velilerin de dikkatinden kaçmıyor. Ayrıcalıklı bir birikim sistemi olduğu için emeklilik için olmasa da gelecekte ortaya çıkacak masrafları karşılamak için ideal bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Çocuklarınız için ödeyeceğiniz bireysel emeklilik primleri ile gelecekte daha iyi bir eğitim almalarını sağlayabilir, böylece bugünkü yaşam standartlarını ileride de bulmalarına önayak olabilirsiniz. Bugün yapacağınız küçük ödemeler bile birikerek onlara büyük bir kaynak yaratabilir.

yapı kredi bes haberi

Çocuklarına Yatırım Yapan Aileler Yapı Kredi İle Kazanıyor

Yapı Kredi Bankası, çocuklarını düşünerek onlara yönelik yatırım yapan ailelere destek olmak amacıyla yapılacak BES sözleşmeleri için 75 TL Worldpuan veriyor. Çocuğunuz ya da yasal temsilcisi olduğunuz 18 yaş altındaki bireylerin bireysel emeklilik primlerini Yapı Kredi Bankası’na ait kartınızla yapmanız halinde ilk prim ödemesinin ardından 75 TL Worldpuan kazanacaksınız.

Kampanyaya katılmak için Yapı Kredi World mobil uygulamasını kullanabilir, ayrıca SMS ile de başvuruda bulunabilirsiniz. Bireysel emeklilik sözleşmesinin onaylanması sonrasında ‘’ KAZANBES’’ yazarak 4454’e SMS göndermeniz halinde kampanya başvurunuz alınacaktır. Ayrıca Yapı Kredi World mobil uygulamasında yer alan hemen katıl seçeneği üzerinden de kampanyaya dâhil olabilirsiniz.

Kampanya şartı olarak bireysel emeklilik prim ödemesinin en az 250 TL olması gerekmektedir. Farklı banka kartlarıyla yapacağınız ödemeler için Worldpuan kazanma şansınız olmayacağından başvuru esnasında Yapı Kredi World kartınızı kullanmayı unutmayın. World özelliği olsa bile Yapı Kredi Bankası’na ait olmayan kartlar için herhangi bir hediye ödemesi yapılmayacaktır. Söz konusu kampanya 31 Ekim’e kadar devam edeceği için acele etmenizde fayda var. Kampanyaya olan ilginin artmasıyla beraber yıl sonuna kadar, hatta gelecek yıl için de kampanya düzenlenmesi düşünülmekte.

SONRAKİ HABER