Yapı Kredi'den Efsane Cuma Sürprizi! Alışverişini Migros'tan Yapanlar Bu Hafta Kazançlı Çıkacak

Yapı Kredi Bankası, Kasım ayının son Cuma günü için efsane bir kampanya düzenledi. Birçok marka tarafından bu Cuma gününe özel kampanyalar düzenlenmesi Yapı Kredi Bankası’nı da harekete geçirdi.

Finans 26.11.2021 - 11:26 26.11.2021 - 11:26 Serhat Karaman

Migros mağazalarından ve Migros Sanal Market’ten yapacağınız alışverişler neticesinde siz de bu özel kampanyadan yararlanabilirsiniz. Yapı Kredililere özel Migros kampanyasının detayları için haberimizi okumaya devam edin.

Kampanya, 23 Kasım’dan 28 Kasım’a kadar sürecek olup yalnızca bu tarihler arasında yapılacak alışverişler için geçerlidir. Katılım için World Mobil uygulamasını kullanmanız gerekmekte. World Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra kampanyalar menüsünden ilgili kampanyaya katılım butonuna tıklayabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’na ait tüm bireysel banka kartları ile kredi kartlarınızı kullanarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. World kullanan Yapı Kredi Bankası dışındaki bankaların World özellikli kartları ise kampanya dışında.

2.000 TL ve Üzeri Alışverişlerde 100 TL Worldpuan Hediye

Migros mağazalarında ve Migros Sanal Market’te satın alabileceğiniz binlerce ürün, bu kampanyadan yararlanmanıza destek olacak. Yapacağınız alışveriş tutarının 2.000 TL’yi aşması durumunda 100 TL Worldpuan kazanabileceksiniz. Özellikle yüksek tutarlı ürünleri satın alan Yapı Kredi müşterileri için oldukça cazip bir kampanya olduğunu söylememiz mümkün.

Migros mağazaları ve sanal market üzerinden yapacağınız peşin ve taksitli tüm alışverişleriniz kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Tek seferde yapılacak 2.000 TL tutarındaki alışverişinizle beraber 100 TL değerinde Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanlar 3 Aralık 2021’de kartınıza yüklenecek olup son kullanım tarihi 2 Ocak 2022’dir. 2 Ocak 2022 tarihine kadar kullanmadığınız puanlar 3 Ocak 2022 tarihinde iade edilecektir.

Her bir müşteri Migros ile ortaklaşa düzenlenen bu kampanyadan 1 defa yararlanabilir. Banka kartı ve kredi kartınızla ayrı ayrı alışveriş yapmış olsanız bile sadece tek bir kazanım hakkınız olacaktır. Bireysel banka kartı ile alışveriş yaparak da 100 TL Worldpuan kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Banka kartı ve kredi kartlarınızdan biri ile alışveriş yapıp bu kartı kapatmanız durumunda aktif olan diğer karta puan yüklemesi yapılacak. Kampanya, sadece Migros mağazaları ile Migros Sanal Market’ten yapılan harcamaları kapsamakta olup diğer mağazalardan yapacağınız alışverişlerin tutarı 2.000 TL’yi aşsa da kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@