Yapı Kredi'den GittiGidiyor Alışverişlerine Özel 25.000 TL Kredi! 36 Aya Varan Vadelerle Herkese Kredi Var

Yapı Kredi müşterileri, GittiGidiyor uygulaması ya da web sitesi üzerinden yapacakları alışverişlerde 25.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirken 36 aya kadar değişen vadelerle kolay ödeme yapıyor!

Finans 17.10.2021 - 15:52 17.10.2021 - 15:52 Gülcan Özer

Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformlarından biri olan GittiGidiyor’ a özel kredi seçenekleri giderek artıyor. Online alışveriş siteleri, son yıllarda hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Özellikle pandemi dönemi sonrasında bu tür sitelere olan ilginin giderek arttığını görmek hiç de zor değil. Birçok kişi alışverişini online hizmet sunan sitelerden yaparken bu sitelerde uygulanan fiyatların mağaza içi fiyatlarına göre daha uygun olması da bireyleri bu yola sevk etmeye başladı.

25.000 TL GittiGidiyor Alışverişinizi Hemen Yapın, Ödemenizi Günde 33 TL Olarak Gerçekleştirin

Yapı Kredi Bankası’ndan kullanacağınız 3 yıl vadeli 25.000 TL alışveriş kredisi için aylık ödemeniz 1.013,88 TL olurken günlük taksit tutarınız ortalama 33 TL’ye tekabül ediyor. Alacağınız ürünlerin cep telefonu, bilgisayar ya da tablet dışında ürünler olması halinde kredinizi 3 yıl vadeli olarak çekebiliyorsunuz. Bu kadar uzun süre vadenin yorucu olacağını düşünüyorsanız daha düşük vadeli olarak da kredi kullanabilirsiniz.

Cep telefonları için 3.500 TL sınırı bulunmakta. Alacağınız cep telefonunun fatura değeri 3.500 TL’nin altındaysa kredinizi 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. 3.500 TL’nin üzerindeki cep telefonu alımlarında ise yasa gereği en fazla 3 aylık taksit uygulanabiliyor. Bilgisayar alımlarında geçerli vade sınırı 12 ay iken tablet alımlarında maksimum vade 6 ay olarak belirlenmiştir. Bu sınırlar tamamen yasalarca belirlenmekle beraber belirli dönemlerde yine yasa gereği güncellenebilmekte. Alışveriş kredinizi kullanırken güncel vade sınırlarına göre taksitlendirme yapabiliyorsunuz.

yapı-kredi-gitti-gidiyor-kredisi

Kredi İçin Şubeye Gitme Devri Sona Erdi !

Yapı Kredi GittiGidiyor kredisi için şubeye gitmeye gerek duymayacaksınız. İşlemlerinizi GittiGidiyor platformları üzerinden gerçekleştirecek, sadece Yapı Kredi mobil/internet şifrenizi kullanarak kredinizi hemen çekebileceksiniz. Daha önce Yapı Kredi müşterisi olmayanların hesap açmak için de olsa şubeye gitmesi gerekiyordu. Yeni nesil dijital bankacılık faaliyetleri kapsamında hesap açılışlarını da mobil şube üzerinden gerçekleştirmeye başlayan Yapı Kredi, bu soruna da çözüm bulmuş oldu.

GittiGidiyor alışveriş sitesinden alacağınız ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme aşamasına geldiğinizde alışveriş kredisi seçeneklerinden Yapı Kredi Bankası’nı tercih etmeniz gerekmekte. Daha sonra işleminizi tamamlamak için Yapı Kredi mobil/internet şifreniz istenecek. Şifrenizi girdikten sonra açılan ekrandaki yönergeleri takip ederek kredinizi kullanabileceksiniz. Eğer Yapı Kredi hesabınız yoksa cep telefonunuzun uygulama indirme aracını kullanarak Yapı Kredi mobil uygulamasını telefonunuza indirebilir, daha sonra görüntülü görüşme yöntemini kullanarak hesabınızı açabilirsiniz. Hesap açılış işlemi neticelendikten sonra size sunulacak şifre ile GittiGidiyor platformunda alışveriş kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@