Yapı Kredi'den İcralık Ev Arayanlara Sonbahar Sürprizi! Kış Gelmeden Ev Almak İsteyenlere Son Çağrı

Bankalardan satılık ucuz evler kapış kapış gidiyor! Yapı Kredi gayrimenkul satış ilanları yayımlandı. Bankadan satılık daire, müstakil ev, bahçeli ev, arsa ve tarla ilanları ile son fırsat!

Emlak Haberleri 28.10.2021 - 20:01 28.10.2021 - 20:01 Gülcan Özer

İlk defa ev alacaklar ya da evini değiştirmek isteyenler sonbahar aylarını her zaman fırsat bilir. Kış gelmeden önce ev alıp taşınmak isteyenler, bu dönemde konut arayışlarına hız veriyor.

Bankaların kredi hizmetlerine olan talebin artmasıyla beraber yine bankalar tarafından satılan icralık konutlar da bu dönemde her zamankinden ayrı bir rağbet görüyor. İcralık ev almak isteyenler, Yapı Kredi Bankası’ndan gelen son çağrı ile harekete geçmeye çoktan başladı. Siz de icralık ev arayışındaysanız bu son çağrıyı değerlendirerek kışa girmeden kendi evinize sahip olabilirsiniz.

YAPI KREDİ SATILIK GAYRİMEKUL İLANLARI YAYIMLANDI!

Soğuk kış günlerini yeni evinizde karşılamak güzel olmaz mıydı? Yanıtınız evet ise sizlere bu fırsatı sunan Yapı Kredi Bankası’nın icralık ev satışlarını yakından incelemenizi öneririz. Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan Yapı Kredi gayrimenkulleri, emlak sektörüne göre bir hayli ucuz fiyatlarla satıştaki yerini aldı.

Bankaların icralık evlerini yakından takip edenler, bu sistemin genellikle teklif ya da ihale usulü ile işlediğini bilmekte. Size sunacağımız web siteyi kullanarak Yapı Kredi Bankası tarafından elden çıkarılacak icralık konutlara teklif verebilir, dilerseniz yine Yapı Kredi’den ya da farklı bir kurumdan konut kredisi kullanarak bu evleri uzun vadeli ödemeler kapsamında satın alabilirsiniz.

yapı kredi icralık ev ilanları

Yapı Kredi Bankası, icralık konut arayışındakilere son derece kapsamlı bir teklif rehberi hazırlamış durumda. Konut satış sitesinde çok sayıda gayrimenkul olması ilk etapta karar vermenizi zorlaştırabilir. Bunu da düşünen Yapı Kredi, talep yapacak olanlara çeşitli özellikler sunarak bu kişilerin aradıkları eve daha hızlı ve pratik bir şekilde ulaşmalarını sağlıyor.

Satın alacağınız konutla ilgili kafanızda bir resim varsa, bu resme ulaşmak için sitede yer alan filtreleme özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Sadece bütçenize uygun evleri görüntülemek isterseniz minimum ve maksimum fiyat skalasını kendiniz belirleyerek arama yapabilir, böylece kafa karışıklığının önüne geçebilirsiniz. Ayrıca sadece yaşadığınız şehirdeki icralık daireleri görüntülemek isterseniz filtre alanından il seçimi yapmanız yeterli olacaktır.

BANKADAN, İCRADAN SATILIK EV NEREDEN, NASIL ALINIR?

Oldukça geniş bir gayrimenkul portföyü bulunan Yapı Kredi Bankası’nın satışa sunduğu tüm icralık evleri BURAYA TIKLAYARAK görüntüleyebilir, teklif şartlarını sağlamak kaydıyla söz konusu gayrimenkuller için verebileceğiniz fiyatı teklif unsuru olarak kullanabilirsiniz. Yapı Kredi’nin konut sirkülasyonu açısından zengin bir yapıya sahip olması, sıkı bir takiple aradığınız daireye er ya da geç kavuşmanızı sağlayacaktır. Belirli aralıklarla size sunduğumuz web siteyi ziyaret edebilir, bankanın yeni eklediği gayrimenkullere göz atarak bu taşınmazlar için hemen teklifte bulunabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@