Yapı Kredi'den Kazandıran Referans Kampanyası! 75 TL Hediye Edilecek

Yapı Kredi Bankası başlattığı bir kampanya ile arkadaşını World Kredi Kartı kullanımı için teşvik edecek olan müşterilerine 75 TL'lik puan hediye edecek. İşte kampanyanın detayları.

Finans 04.02.2022 - 09:26 04.02.2022 - 09:26 Mustafa Karagöz

Son dönemde dijital bankacılık kanallarına önemli yatırımlar yaptığı gözlenen Yapı Kredi Bankası, yepyeni bir kampanya ile karşımızda. World mobil uygulamasına olan ilgiyi arttırmak isteyen Yapı Kredi Bankası, referans sistemi ile arkadaşını World mobil uygulamasına davet edenlere 15 TL, toplamda her bir müşterisine ise 75 TL Worldpuan dağıtıyor. 

Yapı Kredi Bankası’nın bu avantajlı kampanyası, daha ilk günden büyük rağbet gördü. Şubat ayı sonuna kadar devam edecek bu kampanya ile 75 TL World puan kazanmak oldukça basit. Tek yapmanız gereken mobil uygulamaya giriş yaparak kendinize özel bir davet kodu oluşturmak ve bu kodu, ailenizle, arkadaşlarınızla ya da çevrenizdeki diğer kişilerle paylaşmak. Oluşturduğunuz referans linkine tıklayarak World mobil uygulamasına giriş yapan yakınlarınız sayesinde 75 TL’ye kadar World puan kazanıp bu puanları dilediğiniz gibi harcayabileceksiniz.

1 Dakikanızı Ayırarak Davetiye Hazırlayın, 75 TL Kazanın

World mobil kampanyasından 75 TL World puan kazanmak son derece basit. İlk olarak World mobil uygulamasını cep telefonunuza indirin ve giriş yapın. Hâlihazırda cep telefonunuzda bu uygulama yüklü ise doğrudan giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra profilim sekmesine tıklayın ve ardından ‘’Davetlerim’’ menüsüne girin. Bu menüde yer alan ‘’Arkadaşımı Davet Et’’ sekmesine tıklayın ve davetiye linkinizi oluşturun. 

World mobil uygulaması üzerinden oluşturduğunuz davetiye linkinizi sosyal medya hesaplarından ya da anlık mesajlaşma uygulamaları aracılığı ile yakınlarınıza gönderebilirsiniz. World puan kazanımı sağlayabilmeniz için linke tıklayan kişilerin daha önce hiç World mobil uygulaması kullanmaması ya da son kullanımın üzerinden en az 1 yıl geçmiş olması gerekmektedir. Davetiye linki oluşturduktan sonra bu linki gönderdiğiniz kişilerin yüklemeyi mutlaka linke tıklayarak yapmaları gerekir. Link attığınız halde uygulamayı kendi başına indiren ya da bunun için çeşitli tarayıcılardan yararlanan yakınlarınız, referans kapsamında size ödül kazandıramayacaktır. 

Uygulamayı indiren ve giriş yapan yakınlarınızın olması halinde işlem bazında 15 TL, 5 adet davetiye sonucunda ise 75 TL World puan kazanabileceksiniz. Kazandığınız puanlar bireysel World kredi kartınıza yüklenecektir. Eğer kredi kartınız yoksa TL kartınızla da kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ödül kazanımı için bu kartlardan birine sahip olmanız şarttır. Aksi taktirde puan kazanımı sağlansa bile yükleme yapılmayacaktır. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@