Yapı Kredi’den KOBİ Kredisi Fırsatı! Uygun Faiz ve 36 Ay Vade İmkanı İle KOBİ Kredisi Sunuyor

Yapı Kredi Bankası, dönemsel olarak sunduğu kredi imkanları ile KOBİ’lerin yanında durmaya devam ediyor. Yüksek tutarlarda verilen KOBİ kredileri ile ihtiyaçlar daha kolay giderilebiliyor.

Finans 24.04.2022 - 23:33 24.04.2022 - 23:35 Duygu Dilan Duman

Yapı Kredi Bankası, bünyesinde sunduğu KOBİ kredileri sayesinde KOBİ’lerin de kolaylıkla kredi almasını sağlıyor. Sunduğu uygun ödeme imkanlarına ek olarak düşük faizleri ve başvuru kolaylığı ile de öne çıkan bankalar arasında yer alan Yapı Kredi’ye hızlı bir şekilde başvuru yapabilir, başvuru sonucunu günlerce beklemeden öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi KOBİ Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi KOBİ Kredisi başvuruları, Yapı Kredi’nin internet sitesi üzerinden online olarak, mobil bankacılık uygulaması üzerinden ve şubelerden gerçekleştirilebilir. Online olarak başvurusu yapılmış olan tüm KOBİ kredileri onaylandıktan sonra krediler gerekli evraklar ile beraber şubeye gelinmesinden sonra kullanılabilir. Yapı Kredi, başvuru belgeleri için Vergi levhası, Esnaf Odası/Ticaret odası kaydı, İmza sirküleri, Resmi kimlik belgesi, Son 3 yılın finansal tabloları ve varsa grup firması finansal tablolarını talep eder.

Yapı Kredi KOBİ Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

yapi-kredi-bankasi-son-dakika-olarak-duyurdu-konut-kredisi-faizi-dustu

Yapı Kredi KOBİ kredisi faiz oranı, %2,91 oranında sabitlenmiştir. KOBİ kredisi başvurusu yapmış olan her KOBİ, aldığı tüm tutarlı krediler için bu faiz oranı üzerinden yapılan hesaplamalardan sonra kredilerini geri öder. Yapı Kredi, güncel olarak bu faiz oranının daha altında bir faiz oranını hiçbir KOBİ için sunmaz.

Yapı Kredi En Fazla Ne Kadar KOBİ Kredisi Veriyor?

Yapı Kredi Bankası’nın güncel olarak verdiği KOBİ kredisi, maksimum 100.000 TL olarak belirlenmiştir. KOBİ kredileri, 1.000 TL ile 100.000 TL arasında kullanılabilir. Bu tutarın üzerinde ihtiyaç sahibi olan KOBİLER, kredilerini almalarından ve ödemeye başlamalarından sonra yeniden başvuru yapabilirler.

Yapı Kredi KOBİ Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Yapı Kredi’nin KOBİLER için sunmuş olduğu kredilerin maksimum vade oranı 36 ay olarak belirlenmiştir. Diğer ihtiyaç kredileri gibi 50.000 TL üzerine 24 ay vade oranı uygulaması KOBİ kredileri için uygulanmaz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@