Yapı Kredi'den World' un 30. Yılına Özel Kampanya! Bedava Jeep Renegade ve iPhone 12 Pro Kazanma Fırsatı

Yapı Kredi kartları ile yapılacak her 30 TL’lik alışverişte 1 çekiliş hakkı kazanılırken çekiliş sonucunda 1 kişiye Jeep Renegade, 30 kişiye ise iPhone 12 Pro hediye ediliyor.

Finans 28.10.2021 - 19:00 28.10.2021 - 19:00 Gülcan Özer

Yapı Kredi, World’ un 30.yıl kutlamalarını daha anlamlı hale getirmek adına muhteşem bir çekiliş düzenliyor. Yapı Kredi kartları ile yapılacak her 30 TL’lik alışverişte 1 çekiliş hakkı kazanılırken çekiliş sonucunda 1 kişiye Jeep Renegade, 30 kişiye ise iPhone 12 Pro hediye ediliyor. Çekiliş detaylarına ulaşmak için haberimizi okuyun.

World, 30 yıllık bir geçmişi geride bıraktı. World’ un 30. Yılına özel bir kampanya hazırlayan Yapı Kredi, kart kullanıcılarının iştahını kabarttı. Yapı Kredi Bankası’nın bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’ ları ile bu kampanyaya katılım göstermek mümkün. Tek seferde yapılacak her 30 TL’lik harcamada 1 çekiliş hakkı elde eden kullanıcıları sürpriz hediyeler bekliyor.

Kredi Kartı Harcamalarınızı Artırın, Kazanma Şansınız da Artsın

Kampanyaya katılmak için KAZAN yazın ve bir boşluk bıraktıktan sonra müşteri numaranızı yazın ve bu mesajı 4454’e gönderin. Katılımınızla alakalı bir onay mesajı aldıktan sonra harcama yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca World mobil uygulamasına giriş yaptığınızda karşınıza çıkacak duyuruda yer alan ‘’Hemen Katıl’’ butonuna tıklayarak da çekiliş için katılım gösterebilirsiniz.

Çekiliş hakkı elde etmek için yalnızca bireysel kredi kartları ve TLcard’ lar kullanılabilmekte. Ticari kredi kartları ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil değil. Bireysel kredi kartlarına bağlı ek kartlar da kampanyaya dahildir. Bu kampanyada çekiliş hakkı elde edilebilmesi için harcamaların 30 Kasım 2021 tarihine kadar yapılması şarttır. Daha sonra yapılacak harcamalar için çekiliş hakkı elde edilemez.

yapı kredi bedava araba ve telefon

Tek çekimle gerçekleştirilecek harcamaların yanı sıra taksitli alışverişler de kampanyaya dahil edilmektedir. Kampanyadan çekiliş hakkı elde edilmesi için çekiliş sonucu açıklanana kadar kredi kartı ya da TLcard’ ın iptal edilmemiş olması gerekmekte.

Ayrıca iptal edilen ve bedeli karta iade edilen harcamalar için kazanılan çekiliş hakları da iptal edilmektedir. Birden fazla ödeme ile 30 TL harcama yapanlar çekiliş hakkı elde edemezken çekiliş hakkı kazanmak için minimum 30 TL’nin tek seferde harcanması gerekmektedir.

Bunun yanı sıra nakit avans, mail order ve fon alımı gibi işlemler de kampanya dışında bırakılmıştır. Siz de harcamalarınızı Yapı Kredi Bankası kredi kartı ya da TLcard ‘ınızla gerçekleştirin, yapacağınız harcamalarla beraber şansınızı artırarak 1 Jeep Renegade ya da 30 iPhone 12 Pro’dan birini kazanma fırsatı elde edin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@