Yarı Fiyatının Bile Altına, Ev Almak İsteyenler Sakın Kaçırmasın! Albaraka Türk İcradan Satılık Gayrimenkuller

Ev sahibi olmak isteyenler için faizsiz bankacılık sektörünün temsilcisi Albaraka Türk Katılım Bankası satılık gayrimenkul ilanları yayımlandı. İcradan satılık ev, daire, mesken, arsa ve işyeri ilanı!

Emlak Haberleri 12.10.2021 - 15:14 12.10.2021 - 15:14 Gülcan Özer

Konut fiyatları giderek cep yakmaya devam ederken bankalardan ucuz satılık konut ilanları bu süreçte ev almak isteyen kişilerin de radarına girmişti. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti Bankası ve İş Bankası bu süreçte verdikleri ilanlar ile öne çıkarken faizsiz bankacılık alanında hizmet veren Albaraka Türk Katılım Bankası da yeni ilanları yayımladı. 

İcradan satılık konutlar ve bankadan satılık gayrimenkul ilanları rekor kırarken faizsiz bankacılık sektöründe hizmet veren Albaraka Türk Katılım Bankası Ekim ayına özel olarak yeni ilanları yayımladı. Yayımlanan ilanlarda piyasa fiyatının yarısının bile altına ucuz fiyatlı konut, arsa ve işyeri ilanları peş peşe açıklandı. 

albaraka-türk-satılık-konut

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: 105 BİN LİRAYA BANKADAN SATILIK EV İLANLARI!

Ev sahibi olmak isteyen kişilere piyasa fiyatının çok daha altında satılan konut fiyatları ile dikkat çeken Albaraka Türk Katılım Bankası 105 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olma imkanı sundu. 

albaraka-türk-satılık-arsa-ilanlar

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI SATILIK ARSA İLANLARI!

Arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler için bankalardan satılık gayrimenkul ilanları kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Kapanın elinde kalacak olan fiyatlarla satılan arsalar hem yatırımlık arsa fırsatı arayanlara hem de hobi bahçesi kurmak isteyen kişilere cazip seçenekler sunuyor.

albaraka-türk-işyeri-satışı

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI SATILIK İŞYERİ İLANLARI!

Emlak yatırımı yapmak isteyen ancak konut ve arsa yatırımı yapacak kadar nakit para birikimi bulunmayan kişilere yönelik olarak 58 bin liradan başlayan fiyatlarla işyeri satışı yapıyor. Söz konusu ilanlar bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanırken aynı zamanda isteyen kişilere banka finansman desteği de sağlıyor. Yani konut finansmanı desteği de sağlayarak taksitle ödeme kolaylığı da sağlıyor.

Albara Türk Katılım Bankası Satılık taşınmaz ilanları ve başvuru koşulları için TIKLAYINIZ....

BANKALARDAN SATILIK İCRALIK EV İLANLARI NEDEN BU KADAR UCUZ?

Bankaların satılık gayrimenkul ilanları ucuz fiyatları ile dikkat çekerken ev sahibi olmak isteyen kişiler icradan satılık ilanları için yine de temkinli yaklaşıyor. Söz konusu konutlar bankaların tahsil edemedikleri kredi alacakları karşılığında el koyduğu evler olup bu taşınmazlar için bankalar hızlı satış yapmak zorunda oldukları için daha düşük fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@