Yarı Yıl Tatil Planlamalarına TEB'den Destek! Konaklama, Seyahat ve Araç Kiralama Sektörlerine Özel Kampanyalar

TEB 31 Ocak 2022 tarihine kadar çeşitli sektörlerde yapılacak harcamalar için bonus kampanyası düzenledi. TEB ara tatil bonus kampanyası nedir, ne kadar bonus kazanılabilir?

Finans 11.01.2022 - 00:13 11.01.2022 - 00:13 Engin Uzunoğlu

Soğuk kış günlerinin en sıkıcı zamanlarında iyi bir tatil herkesin hakkı. Birçok kişi, bu tatil için okulların kapanmasını bekliyor. Kış tatili için ülkemizde çok sayıda seçenek varken fiyatlar genel düzeyinde yaşanan artış, farklı alternatifleri gündeme getiriyor. Bankalar, kış tatili için planlama yapanlara büyük destek sunarken en çok dikkat çeken kampanyaların başında TEB tarafından düzenlenen seyahat kampanyası gelmekte.

TEB, 31 Ocak 2022 tarihine kadar seyahat, konaklama ve araç kiralama şirketlerine yapacağınız ödemeler için özel bir Bonus kampanyası düzenledi. Tek seferde 2.000 TL ve üzeri harcamalarınızla birlikte TEB’ den 75 TL değerinde Bonus puan kazanabilirsiniz. Üstelik bu kampanya tek seferle sınırlı değil. Farklı bir günde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri bir ödeme ile beraber tekrar 75 TL kazanabilir, kampanya süresince 150 TL Bonus desteğinden yararlanabilirsiniz.

TEB İle Erken Rezervasyonun Tadını Çıkarın

Şimdiden erken rezervasyon yaptırarak hem tatil maliyetinizi düşürebilir, hem de TEB’ in size sunduğu özel ayrıcalıkla beraber 150 TL’ye kadar Bonus puan kazanabilirsiniz. Üstelik TEB tarafından sunulan Bonus puan, işletmelerin yapacakları indirimleri etkilememekte. Yani bir yandan erken rezervasyon yaptırdığınız için indirimli hizmetlerden yararlanabilirken diğer yandan TEB kartınızı kullanarak ekstra Bonus puan kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak üzere PUAN yazıp 4616’ya mesaj gönderebilirsiniz. SMS gönderim işlemi sonrasında harcamanızı yapabilmek için onay mesajının gelmesini beklemelisiniz. Başvuru sonrasında cep telefonunuza onay mesajı geldikten sonra ödemenizi belirlenen tarihler arasında yaptıysanız puanlarınız 4 Şubat 2022 tarihinde işlem yaptığınız kartınıza yüklenecektir. Bonus kampanyası olduğu için ödemelerin Garanti BBVA üye iş yerlerinden yapılması gerekiyor.

Kampanyaya katılabilmek için CEPTETEB mobil uygulamasından da yararlanabilirsiniz. Kampanyalar arasında yer alan duyuru metninin içeriğinde kampanyaya katılım butonu yer alacaktır. Bu butona basmak kaydı ile SMS göndermeden de kampanya kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sade Kart özelliği olan TEB kartları ile ticari kartlar bu kampanyaya dahil olmayı banka kartlarıyla yapılacak ödemeler de Bonus puan kazanımının dışında tutulmaktadır. Her bir müşteri en fazla 150 TL kampanya ödülü kazanabilecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@