Yaşlı kadın benzin fiyatını görünce şaştı kaldı! Tepkisi sosyal medyada gündem oldu

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde oğlunun benzin aldığını gören yaşlı kadının tepkisi viral oldu.

Gündem 02.06.2022 - 12:22 02.06.2022 - 12:22 Büşra Uluşen

Benzin fiyatlarına yapılan son zamlar sonrasında vatandaşlar yeni fiyatlara inanmakta güçlük çekiyor. Petrol fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle benzin fiyatlarına üst üste zam yapıldı ve son fiyat 26 lirayı aştı. 

Vatandaşlar benzin zammını mizahi bir dille sık sık sosyal medya gündemine taşırken, bir kadının güldürürken düşündüren tepkisi internette binlerce kez izlendi. 

Benzin fiyatını duyunca şaşkınlıktan ne diyeceğini bilemedi!

Benzin fiyatlarına üst üste gelen zamlar sonrasında benzin ve motorinin litresi 26 liranın üstüne çıktı. Sürücüler artık araçlarını garajlarından çıkaramaz duruma geldi. 

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda, arabada oğlunun benzin almasını bekleyen annenin verdiği tepki gündem oldu. Annesini cep telefonu ile kayda alan oğlu, annesinin şaşkınlığını ve şiveli tepkilerini takipçileriyle paylaştı. 

benzin-1

'' 2 milyar mı olacak, bittik bittik! ''

Akaryakıt zamları son dönemde sosyal medyada mizah konusu oldu. Zamlarla baş edemeyen vatandaşlar artık işi mizaha vurmaya başladı. Konu hakkında birçok video çekilirken, bir annenin samimi tepkisi ise binlerce kez izlendi. 

benzin şaşıran teyze

Oğlu benzin aldığı sırada benzinin deposunun 2 bin liraya çıktığını duyan anne, şiveli bir şekilde '' Ben bir daha dışarı çıkmayacağım. 200 bin liraya dolduruyorduk. 2 milyar mı olacak. Bittik, bittik, kapıya çıkmayacağız artık '' ifadelerini kullandı. Aracın diğer köşesindeki baba ise tepkisiz bir şekilde fiyat sayacını izlemek durumunda kaldı. Benzinin yeni fiyatı karşısında tepkisini gizlemeyen anne, sosyal medyada gündem olurken birçok kişi de yorum yaptı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@