Yatırım Fırsatı! Vakıfbank'tan Satılık 10442 M2 Büyüklüğünde 2 Adet Tarla 15 Bin Lira

Tarla ve arsa yatırımı yapmak isteyen kişilere yönelik olarak Vakıfbank satılık gayrimenkul ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında yatırımlık arsa arayanlara fırsat sunuldu.

Emlak Haberleri 24.10.2021 - 12:53 24.10.2021 - 12:54 Gülcan Özer

Vakıfbank satılık gayrimenkul ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında yatırımlık arsa ve fırsat tarla ilanları arayan kişilere büyük fırsatlar sunuldu. 

Yayımlanan ilanlar kapsamında en düşük fiyata sahip olan ilan Vakıfbank'tan Satılık 2 Adet Tarla başlığı ile satışa sunulan ilan oldu. Yozgat Yerköy Sedir Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 10 bin 444 M2. büyüklüğe sahip olan arsa için talep edilen 15 bin TL olarak belirlendi. 

VAKIFBANK'TAN SATILIK TARLA İLANLARI! 15 BİN TL ÖDEYEN 2 TARLA BİRDEN OLACAK 

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan gayrimenkul ilanları kapsamında satılık tarla ve arsa ilanlarına da yer verildi. Yayımlanan ilan kapsamında en düşük fiyata sahip olan ilan Yozgat Yerköy Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 2 tarla için verilen ilan oldu. 

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamada "2 adet parsel birlikte kullanmaktadır. 51 parsel nolu 2.798 m2 yüzölçümüne sahip olup, Tarla vasıflıdır. 52 parsel nolu 7.646 m2 yüzölçümüne sahip olup, Tarla vasıflıdır. Parsellerin kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı dışında kaldığı bilgisi alınmıştır. Herhangi bir imar uygulaması görmemiştir. Taşınmaz 1/100.000lik plan içerisinde Tarım Arazisi / Çayır Mera Alanlarında kalmakta olup belediye sınırları içerisinde yer almamaktadır" ifadelerine yer verildi. 

vakıfbank-satılık-tarla-ilanları-1

VAKIFBANK SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI İÇİN TEKLİF NEREDEN, NASIL VERİLİR?

Vakıfbank satılık gayrimenkul ilanları sitesi üzerinden verilen ilanlar ile Ekim ayının son fırsat ilanları duyuruldu. Yayımlanan ilanlara teklif vermek isteyen kişilerin ilk olarak en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek ilk olarak satış sözleşmesi imzalaması gerekiyor. 

Ardından Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden banka şubesinden verilen kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yapan kişiler teklif vererek arsa sahibi olmak için şansını deneyecekler. En yüksek teklifi veren kişi arsayı satın almaya hak kazanacaklar. Vakıfbank satılık gayrimenkuller sayfasında arsa ve tarla ilanlarının yanı sıra konut, apartman dairesi, müstakil ev, işyeri ve yazlık ilanları gibi çok sayıda ilan yer aldı. 

Üstelik bu gayrimenkul ilanlarından satın alan kişilere 120 ay vadeli konut kredisi kullanma imkanı da sunuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@