Yatırımcılara Fırsat: Konya, Çorum ve Sincan Belediyesi Satılık Arsa İhale İlanları Yayımlandı!

Arsa yatırımı yapmak isteyenler için Ankara Sincan Belediyesi, Çorum Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi satılık arsa ihale ilanları 5 Şubat 2021 Cuma tarihli Resmi Gazete ile yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Yatırımcılara Fırsat: Konya, Çorum ve Sincan Belediyesi Satılık Arsa İhale İlanları Yayımlandı!

Arsa yatırımı yapmak isteyenler için Ankara Sincan Belediyesi, Çorum Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi satılık arsa ihale ilanları 5 Şubat 2021 Cuma tarihli Resmi Gazete ile yayımlanarak yürürlüğe girdi. İhale tarihleri haberimizde...

Koronavirüs döneminde büyük gelir kaybına uğrayan belediyeler arsa satış ihaleleri ile bütçelerini dengeleyeme çalışırken yayımlanan ilanlar da arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler tarafından yakından takip ediliyor. 5 Şubat 2021 Cuma tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan arsa satış ihalesi ilanları kapsamında Konya Büyükşehir Belediyesi mülkiyeti kendisine ait olan 3 arsa için, Sincan Belediyesi 26 arsa için ve Çorum Belediyesi de 2 kat konut alanı olarak imar planı bulunan arsa için satış ihalesi düzenleyeceğini duyurdu. SİNCAN BELEDİYESİNDEN SATILIK ARSA İLANI: 26 ARSA SATIŞTA! Ankara'nın en hızlı değerlenen bölgeleri arasında yer alan Sincan bu nedenle arsa yatırmcıları tarafından da yakından takip edilirken yayımlanan ihale duyurusu kapsamında Sincan ilçesine bağlı olan Yenihisar Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 26 arsanın ihale yöntemi ile satılacağı ilan edildi. Arsalar için satış ihalesi 17 Şubat 2021 Çarşamba günü düzenlenecek ve saat 10:30 itibari ile başlayan ihalede her 10 dakikada bir yeni arsa için ihale oturumu açılarak satışlar 16:10 itibari ile tamamlanacak. 26 adet parselin 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35. maddesinin ( a ) fıkrası hükümleri çerçevesinde satışları Kapalı Teklif Usulü ile gerçekleştirilecek. İhaleye katılmak isteyenler ihale tarihi ve saatine kadar tüm evrakları hazırlayarak tekliflerini iletmekle yükümlü olacaklar. Tandoğan Mah. Zeki Uğur Cad. No:7 2. Kat Meclis Toplantı Salonu 06930 Sincan/ANKARA adresinde belirtilen tarih ve saatlerde ihaleler gerçekleştirilecek. 

ÇORUM BELEDİYESİ SATILIK ARSA İHALE İLANI Çorum Belediyesi mülkiyetinde bulunan Ayarık Mahallesi sınırları içerinide yer alan 7.249 metrekare büyüklüğe sahip olan arsa 4 milyon 100 bin liralık tahmini bedel ile ihale yöntemi ile satışa çıkarıldı. 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a Maddesine istinaden Kapalı Teklif Artırma Usulü ile hazırlanan şartnamesi dahilinde satışa çıkarılacak olan arsa için ihale 17.02.2021 Çarşamba günü saat : 11.00’da Belediyenin Turgut Özal İş Merkezi 4. Katta bulunan Meclis Salonunda ve Encümen huzurunda yapılacak. İhaleye katılmak isteyenler 123 bin liralık geçici teminat bedelini yatırarak tekliflerini en geç 17 Şubat 2021 Çarşamba günü saat 10:00'a kadar idareye iletmekle yükümlü olacaklar. 

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ARSA SATIŞ İHALESİ İLANI Düzenlemiş olduğu arsa satış ihaleleri yakından takip edilen ve büyük talep toplayan belediyeler arasında yer alan Konya Büyükşehir Belediyesi satılık arsa ilanları için yeni ihale ilanı duyurusu yayımladı. Arsa vasıflı 3 taşınmaz için ihale 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35 (a) maddesi ve İhale Şartnamesi dâhilinde kapalı teklif (artırma) ihale usulü ile satışa sunulacak. 16.02.2021 Salı günü Belediye Encümeni tarafından Horozluhan Mah. Yeni İstanbul Cad. (Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Binası) No: 72/64 Selçuklu/KONYA adresindeki Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantı salonunda yapılacak olan ihaleye katılmak isteyen kişiler 16.02.2021 Salı günü en geç saat 12.30’a kadar teklif zarflarını iletmekle yükümlü olacaklar. Emlak365.com

Yorumlar (0)