Yatırım Şirketlerinden Haftalık Hisse Önerileri! Bu Hafta Borsa İstanbul'da Hangi Hisse Senetleri Takip Edilmeli?

Yatırım şirketleri Borsa İstanbul için bu haftanın hisse önerilerini açıkladılar. Bu hafta hangi hisseler takip edilmeli. İşte haftanın al tavsiyesi verilen hisse önerileri...

Finans 02.11.2021 - 03:30 02.11.2021 - 03:30 Engin Uzunoğlu

Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi'nde işlem günleri devam ediyor. Türk lirasında yaşanan kayıplardan sonra Borsa İstanbul'a olan ilgide yükselişler devam ediyor. Varlıklarını enflasyon karşısında kaybetmek istemeyen yatırımcılar Borsa İstanbul ile kendilerini korumaya alıyorlar. Yatırım şirketleri de bu haftanın hisse önerilerini açıkladılar. Bu hafta hangi hisseler takip edilmeli. Haftanın hisse önerileri neler? 

TACİRLER YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ

Tacirler Yatırım tarafından yayınlanan bültende bahfatlık hisse önerileri açıklandı. Bu hafta ünlü yatırım şirketinin yükseliş beklediği hisse senetleri AGHOL, BRISA, MPARK ve TTKOM olarak açıklandı. Bu hisse senetlerinde beklentinin yükseliş yönünde olduğu bildirilirken hedef fiyatlamalar da yatırımcılara duyuruldu.

MEKSA YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ

Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri arasında yükseliş beklentilerini yatırımcılar ile paylaşan Meksa Yatırım bu hafta izlenmesi gereken hisse senetlerini açıkladı. Yapılan bilgilendirmeye göre bu hafta yükseliş beklentisi olan hisse senetleri VAKBN, THYAO, PETKM, ALGYO ve PETUN olarak belirtildi. 

INTEGRAL YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ

Integral Yatırım tarafından yapılan bilgilendirmede haftanın yükseliş potansiyelli hisse senetleri açıklandı. Integral Yatırım bu hafta Borsa İstanbul'da IPEKE, OYAKC, PETUN, SELEC, TCELL ve ARCLK hisselerinin yakından takip edilmesi gerektiğini duyurdu. Bu hisse senetlerinin yükseliş trendinde olacakları bildirildi. 

YATIRIM FİNANSMAN HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ

Yatırım Finansman tarafından da yatırımcıların yararlanabilmeleri için haftalık hisse önerilerine ilişkin bülten yayınlandı. Buna göre Borsa İstanbul'da yatırımcıların bu hafta GARAN, TOASO, TAVHL ve KARTN hisse senetlerini takibe almaları gerektiği ilan edildi. Bu hisse senetlerinde yükseliş potansiyelinin olduğu açıklandı.

ZİRAAT YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ

Borsa İstanbul için haftalık hisse önerileri yayınlayan kuruluşlardan birisi de Ziraat Yatırım oldu. Ziraat Yatırım bu hafta için ALARK, DOHOL, IPEKE ve MAVI hisse senetlerinde yükseliş potansiyeli olduğunu duyurdu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@