Yatırım Yapacaklara 90 Bin TL'ye Konut, 30 Bin TL'ye Dükkan, 12 Bin TL'ye Arazi Ziraat Bankası'nda

Ziraat Bankası satışını yapacağını duyurduğu gayrimenkullerin fiyatlarında indirim yaptı. İndirim yapılan gayrimenkuller hangi şehirlerde bulunuyor?

Emlak Haberleri 19.02.2022 - 22:44 19.02.2022 - 22:44 Engin Uzunoğlu

Gayrimenkul satın alarak kazançlı bir yatırımın kapısını aralamak isteyenler son günlerde yükselen fiyatlardan dolayı seçenek daralması ile karşı karşıya kalıyorlar. Yine de gayrimenkul satın almak isteyenler bankalar aracılığı ile uygun fiyat imkanı elde edebiliyorlar. Bu şekilde ucuz fiyata gayrmenkul satın alan vatandaşlar yatırımları ile yüksek kazançlar elde edebiliyorlar. 

ZİRAAT BANKASI GAYRİMENKULLERDE İNDİRİM YAPTI

Ziraat Bankası tarafından mülk edinilmiş olan gayrimenkuller vatandaşlara uygun fiyatlarla satılıyor. Burada kritik olan ise bankanın bu gayrimenkulleri kredi zararı karşılığında elde etmiş olmalasından dolayı hızlı bir şekilde nakit dönüşümünü sağlamak zorunda olması oluyor. Bundan dolayı gayrimenkuller için uygun fiyat belirleniyor. Ayrıca bir ihale sisteminde satıldığı için fiyat emlak piyasasının altında belirleniyor. Tüm bunlar ise gayrimenkul satın almak isteyen vatandaşlara avantaj olarak dönüyor. 

Ziraat Bankası satışa çıkardığı gayrimenkullerde düşük fiyat belirlediği gibi aynı zamanda bu fiyatlar üzerinden de indirim yapıyor. İndirimli fiyatlarla satışa çıkarılan bu gayrimenkullerin sağlamış olduğpu fırsatları değerlendirenler kazançlı bir yatırım yapmış oluyorlar. Kısa bir sürede bu gayrimenkul yatırımlarının geri dönüşümü uygun fiyattan dolayı sağlanabiliyor ve satın alan vatandaşlar kar elde ediyorlar. 

ZİRAAT BANKASI KREDİ DESTEĞİ DE VERİYOR

Ziraat Bankası'nın satışa sunduğu gayrimenkuller için müşterilere kredi destekleri de veriliyor. Bu gayrimenkulleri satın almak isteyenler uygun faizlerle kredi de çekebiliyorlar. Ziraat Bankası müşterilere bu finansal desteği de sunarken kredinin net maliyetleri satın alınmak istenen gayrimenkulün niteliğine ve talep edilen kredinin miktarı ile vade süresine göre belirleniyor. Bu şekilde Ziraat Bankası müşterileri çok kolay şartlar içerisinde gayrimenkul yatırımı yapmış oluyorlar.

ZİRAAT BANKASI'NIN KELEPİR GAYRİMENKULLERİ

Ziraat Bankası'nın gayrimenkul satış ilanları içerisinde çeşitli niteliklerde bazı araziler de yer alıyor. Buna göre Mardin'in Ömerli ilçesinde 8.058 metrekarelik tarla 12.800 TL'ye, 5.058 metrekarelik tarla 12 Bin TL'ye satılıyor.

ziraat bankası satılık gayrimenkuller-1

Ziraat Bankası Mardin'in Ömerli ilçsinde bulunsn 7.878 metrekarelik bağı 12.500 TL'ye, Midyat ilçesinde 3.505 metrekarelik tarlayı 9.350 TL'ye satıyor.

ziraat bankası satılık gayrimenkuller 2

Ziraat Bankası Bitlis Merkez'de 116 metrekare konutu 90 Bin TL'ye, Mardin Kızıltepe'de 60 metrekare konutu 70 Bin TL'ye, Kırıkkale Merkez'de 101 metrekare konutu 94.500 TL'ye satıyor.

ziraat bankası satılık gayrimenkuller 3

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde 32 metrekare dükkan 32 Bin TL'ye, 15 metrekare dükkan 31.500 TL'ye ve Ordu'nun Akkuş ilçesinde 36 metrekare dükkan 30 Bin TL'ye Ziraat Bankası tarafından satışa çıkarıldı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@