Yatırımcılara Duyuru ! Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Taşınmaz İhalesi Düzenliyor

Özelleştirme İdaresi 10 ilde bulunan taşınmazları 20 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sundu. Yatırım yapmak isteyenler için büyük fırsat başladı!

YATIRIM REHBERİ 24.07.2019 - 08:15 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Özelleştirme İdaresi 10 ilde bulunan taşınmazları 20 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sundu. Yatırım yapmak isteyenler için büyük fırsat başladı!

24 Temmuz 2019 tarihli Resmi Gazete ile Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı taşınmaz ihalesi düzenleyeceğini duyurdu. 20 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Yatırım Yapma Fırsatı Satışa sunulan listede farklı illerde yer alan çeşitli taşınmazlar 20 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Listede aralarında Ankara, İzmir, Şanlıurfa, Afyon, Muğla, Aydın, Ağrı, Erzurum, Tokat, Niğde ve Muş'un da yer aldığı 10 farklı ilde yer alan 18 farklı taşınmaz çeşitli fiyatlarla ihaleye çıktı.İhale detaylarını tartışmak ve bilgi alışverişinde bulunmak için TIKLAYINİşte o ihale duyurusu;YATIRIMCILARA DUYURUHazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığından:T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (İdare) tarafından aşağıdaki tabloda belirtilen Varlıklar 4046 sayılı Kanun hükümleri kapsamında "satış" yöntemiyle özelleştirilecektir.

1. İhaleler birden fazla teklif sahibinden kapalı zarfla teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle "pazarlık" usulü ile gerçekleştirilecektir. İhale Komisyonlarınca gerekli görüldüğü takdirde ihaleler, pazarlık görüşmelerine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile yapılacak açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilir.2. Teklif Sahipleri ayrı ayrı olmak koşuluyla birden fazla varlık için teklif verebilirler. Birden fazla varlık için teklif verilmesi halinde bu teklifler birbirleri ile ilişkilendirilemez.3. İhalelere gerçek ve tüzel kişiler, Ortak Girişim Grupları (OGG), kooperatifler ile kuruluş belgelerinde taşınmaz edinebileceklerine/ticari şirket sahibi olabileceklerine dair hüküm bulunan dernek ve vakıflar katılabilir. Yatırım fonları ise sadece bir OGG içinde yer alabilirler.4. İhalelere katılacak teklif sahiplerinin her bir varlık için ayrı İhale Şartnamesi satın alması ve teklif ile istenilen belgeleri İdare’nin Ziya Gökalp Caddesi No:80 Kurtuluş/ANKARA adresine son teklif verme tarihi saat 17.00’ye kadar elden teslim etmesi zorunludur. Son teklif verme tarihi ve saatinden sonra İdare'ye verilecek teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır

 Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@