Yaza yeni arabayla girmek isteyene büyük fırsat! 48 ay vadeli taşıt kredisi kampanyası başladı

Türkiye’de büyük bir ihtiyaç haline gelen otomobillerin satışı konusunda büyük kolaylıklar sağlanıyor. Yeterli nakdi bulunmayanlara bankalardan düşük faizli ve esnek ödemeli taşıt kredisi veriliyor...

Finans 04.05.2022 - 10:26 04.05.2022 - 10:28 Duygu Dilan Duman

Hayallerindeki otomobile bu yaz sahip olmak isteyenler için fırsat ayaklarına kadar geldi. Türkiye’de sıfır kilometre ve ikinci el otomobil fiyatları her geçen gün artarken, yaz mevsiminde yepyeni bir otomobil sahibi olmak isteyenler harekete geçti. Bankalar da bu dönemi iyi değerlendirerek müşterilerine uygun koşullarda taşıt kredisi kampanyaları sunmaya devam ediyor. Taşıt kredisi ile hayallerindeki otomobili satın almak isteyenler için büyük fırsat gündeme geldi.

Türkiye bankacılık sektöründe uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunan Yapı Kredi bankası, yine tüm dikkatleri üzerine çeken bir kampanyaya imza attı. Yapı Kredi bankasında konut ve ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi taşıt kredisinde de uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunuluyor. Hayallerindeki sıfır kilometre veya ikinci el araca sahip olmak isteyenler Yapı Kredi taşıt kredisi kampanyasına büyük ilgi gösteriyor.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?

yapi-kredi-bankasi-son-dakika-olarak-duyurdu-konut-kredisi-faizi-dustu

Yeni bir otomobil satın almak isteyenler, bankalardan taşıt kredisi kampanyalarına bakarken ilk olarak faiz oranlarına dikkat ediyor. Yapı Kredi, hem sıfır kilometre hem de ikinci el otomobillerde müşterilerine yüklü miktarda nakit desteği sunan özel bankalar arasında yer alıyor. Üstelik ikinci el taşıt alacak Yapı Kredi müşterileri için 10 yaşa kadar olan araçlara da nakit desteği sağlanıyor. Yapı Kredi taşıt kredisi kampanyasında yaz dönemi için hazırlıklar başladı. Yapı Kredi resmi web sitesi üzerinde yer alan kampanya duyurusuna göre taşıt kredisinde yüzde 1.89’dan başlayan faiz oranları uygulanıyor.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Nasıl Çekilir?

Türkiye bankacılık sektöründe köklü geçmişi ve başarılı faaliyetleri ile adından söz ettiren Yapı Kredi bankasından taşıt kredisi çekmek çok kolay. Hayallerindeki otomobile şimdiden sahip olmak isteyenler Yapı Kredi şubelerine giderek taşıt kredisi talebinde bulunabiliyor. Bunun dışında Yapı Kredi müşterisi olanlar, internet bankacılığı ve mobil bankacılık kanallarını kullanarak oturdukları yerden 500 bin TL’ye kadar taşıt kredisi çekebiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@