Yazlık Evler İçin Pratik Dekorasyon Önerileri!

Havaların ısınması ile beraber yazlık evlere dönüş başladı. 2019 yaz sezonu için popüler yazlık ev dekorasyon önerileri ve püf noktaları haberimizde!

DEKORASYON 20.07.2019 - 22:20 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Havaların ısınması ile beraber yazlık evlere dönüş başladı. 2019 yaz sezonu için popüler yazlık ev dekorasyon önerileri ve püf noktaları haberimizde!

2019 yaz sezonu başladı. Yazlık bölgelerde nüfus hızla artmaya devam ederken yazlık evler için dekorasyon dönemi de başlamış oldu. Yazlık evlerde yapılacak basit dokunuşlarla sizde evinize bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Daha Sade ve Daha Soft Dekorasyon Önde! Bu sene 2019 yazlık ev dekorasyon trendleri içerisinde çok daha sade bir görüntü öne çıkıyor. Yine soft renkler kullanılarak dekorasyonda bambaşka bir hava yakalanırken özellikle de yatak odası dekorasyonu konusunda sadelik ağırlık basıyor. Dekorasyonu tamamlamak için ise basit dekoratif tablolalar ve aksesuarlar kullanılıyor. 

Soft renkler dekorasyonda kullanılırken her zaman olduğu gibi turuncu ve turkuza gibi enerjisi yüksek renkler ise tamamlayıcı aksesuarlar ile kullanılarak patlama etkisi yaratılıyor. Dinlenmek ve Huzur Bulmak Ana Amacınız Olsun! Yazlık evlerde her zaman önceliğiniz dinlenmek ve huzur bulmak olmalıdır. Bu nedenle dekorasyon konusunda kalabalık ve karanlık renklerden uzak durmaya çalışın. Özellikle de siyah ve kahverengi gibi tonlar yerine yazın enerjisin yansıtan soft renklere yönelmeye çalışın. Sarı, turuncu, yeşil, turkuaz ve açık mavi tonları ili vintage mobilyaları kombinlemeye özen gösterin. Yine beyaz renkli mobilyalar ile ortama daha aydınlık bir hava vermeye çalışın. 

 Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@