Yeni Destek Kredisi Kampanyası Az Önce Duyuruldu: Günde 6 TL Taksitle Anında 5 Bin TL Kredi!

Acil nakit paraya ihtiyacı olanlara yeni destek kredisi müjdesi geldi. En uygun ihtiyaç kredisi kampanyası ile günde 6 TL taksitle 5 bin lira destek kredisi çekebilirsiniz...

Finans 08.10.2021 - 13:00 08.10.2021 - 13:03 Gülcan Özer

Vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artarken Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından yapılan 100 baz puan faiz indirimi hamlesi sonrasında bankalardan beklenen faiz indirimi hamlesi geldi. Yapılan faiz indirimi sonrasında en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı düşerken en uygun kredi teklifi de güncellendi. 

Yabancı sermayeli özel bankalar arasında yer alan QNB Finansbank haftanın son işlem gününe faiz indirimi müjdesi vererek başlarken ihtiyaç kredisi paketinde de yapmış olduğu indirim ile en uygun kredi veren banka unvanını el geçirmiş oldu. İhtiyaç kredisi paketinde yapılan indirim sonrasında 36 ay vadeli 5 bin TL kredi çekenlerin aylık taksit ödemesi de düştü. 

GÜNDE 6 TL TAKSİTLE 5 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ! 

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan kampanyada QNB Finansbank hem kredi faiz oranı indirimi yaptı hem de kolay kredi onayı müjdesi verdi. Kara listede olanlar ve kredi sicili bozuk olanar hariç kredi başvuru ekranı herkese açıldı. Ekonomide yaşanan  dalgalanma nedeni ile maddi zorluk yaşayan kişiler çareyi bankalarda ararken faiz oranında yaşanan düşüş vatandaşın sırtındaki faiz yükünü de aldı. 

Başlatılan kampanya kapsamında ilk defa QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere banka yüzde 1,34 faiz oranı ile kredi çekme imkanı sağlarken aynı zamanda bu oranla en uygun kredi veren banka da oldu. 

5-bin-tl-ihtiyaç-kredisi-hesaplama-tablosu-finansbank

Yüzde 1,34 faiz oranı ile 36 ay vadeli 5 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 184 liraya gelirken günlük taksit ödemesi ise 6,12 liraya tekabül edecek. Bu koşullar altında ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin 5 bin liralık kredi paket için bankaya yapacağı toplam ödeme tutarı ise 6 bin 625 TL olarak gerçekleşecek. Yani toplamta bin 625 TL faiz ödenecek. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

İhtiyaç kredisi başvurusu için kendinize en yakın Finansbank şubesi üzerinden şahsen kredi başvuru formu doldurabileceğiniz gibi internet sitesinde yer alan hemen başvur butonunu tıklayarak online internetten kredi başvurusu yapabilir, kredi onayı alarak hemen kredinizi kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@