Yeni İndirimli Konut Kampanyası Ne Zaman Sona Erecek?

İlk etapta Emlak Konut liderliğinde 33 konut projesi ile başlayan yeni konut kampanyası diğer inşaat firmalarının da katılımı ile 400 projeye ulaştı. Peki, yeni kampanya ne zaman bitecek?

Emlak Haberleri 02.09.2018 - 22:30 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

İlk etapta Emlak Konut liderliğinde 33 konut projesi ile başlayan yeni konut kampanyası diğer inşaat firmalarının da katılımı ile 400 projeye ulaştı. Peki, yeni kampanya ne zaman bitecek?

Yeni konut kampanyası sadece belirli projeleri kapsaması nedeni ile eleştirilere hedef olsa da elinde peşin para biriken kişiler için büyük bir fırsat olarak öne çıkmayı yine de başardı. Kampanyaya katılan konut firmalarının satış ofisleri büyük bir yoğunluk yaşarken özellikle de 300 bin lira ile 400 bin lira arasında değişen daha uygun fiyatlı projelerde stokların tükendiği belirtiliyor. Yeni Konut Kampanyası Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından Salı günü basın toplantısı ile duyurulan ve Çarşamba günü itibari ile başlayan yeni konut kampanyası 31 Ekim 2018 günü sona erecek. Ancak gelen talebin yoğunluğu ve inşaat firmalarının stok durumlarına göre kampanyanın uzaması masada duran bir seçenek olaHatırlanacağı üzere Mayıs ayında düzenlenen konut kampanyası da açıklanan tarihte sona ermemiş ve uzatılmıştı. Ancak böyle bir karar alınmazsa kampanya 31 Ekim 2018 tarihinde bitecek. Yine konutlar stoklarla sınırlı olduğu için stokların gelen talep ile beraber erken bitmesi durumunda bu tarihten öncede konut kampanyasının sona ermesi mümkün gibi görünüyor. Ancak böyle bir durumun söz konusu olması durumunda inşaat firmalarının yeni konutları kampanyaya ilave etmesi ile kampanya son başvuru tarihine kadar satışlarına devam edebilecekleri belirtiliyor. Normal koşullar altında yeni konut kampanyası bitiş tarihi olarak 31 Ekim 2018 tarihi uygulanacak. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@