Yeni Yıla Kendi Evinizde Girmek İçin Son Fırsat! Akbank Kendi Konutlarını Satıyor! Büyük İlgi Var

Akbank kendisine ait konutların satışını yapacak. Bankanın ilan ettiği konut satış listesinde ise bazı konutlar için teklif verilmiş durumda. Ev almak isteyecekler için Akbank duyurusu.

Emlak Haberleri 03.12.2021 - 17:26 03.12.2021 - 17:26 Mustafa Karagöz

İcralık ev piyasası yıl sonuna geldikçe iyice kızıştı. Bankalar birbiri ardına fiyat indirimi yaparken son hamle Akbank’tan geldi. Fiyatlarda indirime giden Akbank, bir anda icralık ev piyasasının en dikkat çeken isimlerinden biri haline geldi. İcralık ev satışına ilişkin gerekli bilgileri haberimizin devamında bulabileceksiniz.

Akbank, icralık ev piyasasına hareketlilik kazandıran bir karar aldı ve fiyatları oldukça uygun seviyelere çekti. Piyasadan ev almak yerine daha uygun fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenler de bu fırsatı kaçırmamak adına ellerini sıkı tutmaya başladı. Siz de piyasadaki fiyatların daha altında bedelle icralık ev satın alma amacındaysanız Akbank’ın satışa sunduğu konutlara mutlaka göz atmalı ve kararınızı buna göre vermelisiniz.

Her İlde Uygun Fiyatlı İcralık Daire Satışı

Gayrimenkul portföyü en geniş bankalardan biri olan Akbank, Türkiye’nin neredeyse her ilinde satılık daire satışı yapmakta. Fiyatların oldukça uygun olması, ev alacakların iştahını iyice kabartmış durumda. Örnek verecek olursak piyasada emsallerini 250.000 TL’ye bulabileceğiniz bir konutu Akbank icralık konut ihalesi ile 200.000 TL’ye bile alabiliyorsunuz. Satın alacağınız konuta gelecek diğer tekliflere göre makas aralığı daha da artabilmekte. Bu da uygun fiyat ile ev sahibi olmak isteyenler için son derece cazip bir fırsat olarak lanse edilmekte. 

akbank 2akbank 1

Akbank’ın satışa çıkardığı icralık evlere teklif yapabilmek için ilk olarak bir Akbank şubesine gitmeli ve teminat bedeli olarak satış başlangıç fiyatının en az ’unu yatırmalısınız. Peşinat yatırma işleminin ardından ihale sözleşmesini imzalamanız gerekiyor. Bu işlemlerin ardından şube yetkilisi tarafından cep telefonunuza sisteme giriş yapıp teklif verebilmeniz için şifre gönderilecektir. Telefonunuza gelen şifre ile sizlerle paylaşacağımız satış platformu üzerinden teklifte bulunabiliyorsunuz. 

İhaleler, banka tarafından belirlenen süreler nezdinde gerçekleşmekte. Sizden başka bir kullanıcının ilgilendiğiniz ev için teklif sunmaması halinde ihale şartlarını da sağlamanız şartı ile teklif yaptığınız evi satın alabiliyorsunuz. Diğer kullanıcılardan daha yüksek teklif vermeniz halinde başkalarının teklif verdiği evleri de satın alabiliyorsunuz. Tüm bu işlemleri gerçekleştirebileceğiniz platforma ulaşmak için bankanın resmi gayrimenkul satışı yaptığı web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@