Yeniden GYODER Başkanı Seçilen Feyzullah Yetgin Kimdir, Nerelidir?

GYODER 20. Olağan Genel Kurul Toplantısı kapsamında başkanlık seçimi de yapıldı. Feyzullah Yetgin başkanlık görevine devam edecek. Detaylar haberimizde!

GÜNDEM 03.05.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:16 Emlak 365

GYODER 20. Olağan Genel Kurul Toplantısı kapsamında başkanlık seçimi de yapıldı. Feyzullah Yetgin başkanlık görevine devam edecek. Detaylar haberimizde!

2017 yılında GYODER Başkanı olarak seçilerek göreve gelen Feyzullah Yetgin yapılan yeni seçimlerde bir kere daha bu görevi üstlendi. Sektör Bu Sıkıntılı Süreçten Güçlenerek Çıkacak! Bir kere daha GYODER Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen ve başkanlık görevine devam edecek olan Doç. Dr. Feyzullah Yetgin “Bu yıl 20. yılını kutlayan GYODER, gayrimenkul sektörünün önde gelen girişimcileri ve yöneticilerinin, sektörün gelişimi için büyük bir özveriyle katkıda bulunduğu çok kuvvetli bir dernek haline geldi.Gayrimenkul sektörünün sürdürülebilir büyümesine katkı sağlamak amacıyla kurulan derneğimizin, bugün sektörün tamamını kucaklayan bir yapıya sahip olmasının gururu içindeyiz. GYODER çatısı altında; GYO’lar, gayrimenkul geliştiricileri ve yatırımcıların yanı sıra, gayrimenkul danışmanlık, gayrimenkul değerleme, sigortacılık, mimari ve hukuk gibi gayrimenkulün ana ve yan sektörlerini kapsayan 240’a yakın kurumsal üyemiz bulunuyor.Çok efektif bir icra kurulu oluşturup, onun altında komiteler geliştirerek, yine durmadan sektöre ve ülkemize değer katmaya devam edeceğiz. Sektörümüz bugünlerde büyük imtihanlardan geçiyor. Çoğu gitti, belki çok azı kaldı. İnşallah bunu da birlik ve beraberlik içinde aşacağız. Yeni seçilmiş arkadaşlarımızı sektörün temsilcisi sayarak, arkasında birlik ve beraberliğimizi bozmazsak, Türkiye gayrimenkul sektörü, bu birlik ve beraberliğin sembolü altında daha güçlü ve başarılı olacaktır” diyerek gündemi ve seçimi değerlendirdi. Feyzullah Yetgin Kimdir, Nerelidir?1970 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü mezunudur. 2012 yılında doktorasını tamamlayarak doçent unvanı kazandı. 1989 yılında kariyerine Kalem Kimya firmasında başladı. Çeşitli gayrimenkul firmalarında görev aldıktan sonra 2003 yılından 2009 yılına kadar TOKİ'de yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı. 2017 yılında GYODER Başkanı seçilmiştir. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@