Yenitepe İzmir Konut Projesi ve Satış Fiyatları

Kentsel dönüşüm projeleri ile yenilenen Uzundere konut projeleri arasında yer alan Yenitepe İzmir konut projesi için yeni fiyat listesi açıklandı.

İZMİR KONUT PROJELERİ 30.07.2018 - 18:30 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Kentsel dönüşüm projeleri ile yenilenen Uzundere konut projeleri arasında yer alan Yenitepe İzmir konut projesi için yeni fiyat listesi açıklandı.

3 parselde yükselen proje toplam bin 533 adet daire ve 25 adet ticari alandan oluşacak Nerede ise sıfırdan büyük bir şehir kurulacak olan projede sosyal donatılar, sunulan imkanlar ve düşük konut fiyatları ile bölge İzmir'in yeni cazibe merkezi haline getirilecek. Yenitepe Konut Projesi Nerede?Yenitepe İzmir Konut Projesi İzmir'in Uzundere bölgesinde yükselmeye devam ediyor. Proje kapsamında üretilen konutlar İzmir Havalimanına 10 dakika, İzmir Yeni Fuar Alanına 3 dakika ve İzmir şehir merkezine 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Projenin yakın çevresinde Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, Egepark AVM, Agora AVM, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi İzmir Ekonomi Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Selway Outlet ve Optimum Outlet AVM gibi çok sayıda önemli yer bulunuyor. 

Yenitepe İzmir Konut Projesi Satış Fiyatları Ne Kadar?Yenitepe İzmir Konut Projesi 1+1 Daire Fiyatları 223 Bin Lira, Yenitepe İzmir Konut Projesi 2+1 Daire Fiyatları 290 Bin Lira, Yenitepe İzmir Konut Projesi  3+1 Daire Fiyatları 420 Bin Liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@