Yerli Üretim Hyundai i20 İçin 31 Bin TL İndirim Kampanyasında Son 4 Gün!

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere Hyundai i20 alımında verilen 31 Bin TL’lik indirimde son 4 güne girildi. İşte ayın en özel teklifinin ayrıntıları...

Finans 26.04.2022 - 00:23 26.04.2022 - 00:23 Engin Uzunoğlu

Türkiye’de otomobil satın almak için plan yapanların en büyük engelleri yüksek fiyatlar olmaya devam ediliyor. Bu engeller ise kısmen de olsa düzenlenen cazip araba kampanyaları ile aşılabiliyor. Ayın en özel sıfır kilometre otomobil kampanyasını ise Hyundai düzenlemişti. Hyundai tarafından açıklanan araba kampanyası ile müşterilere i20 model sıfır kilometre alımında nakit indirimler sağlanıyor. 

HYUNDAİ i20 İNDİRİMİ İÇİN SON 4 GÜN!

Hyundai i20, Türkiye otomobil piyasasında hatırı sayılır bir model olarak yer alıyor. Hem sıfır kilometre hem de ikinci el piyasasında Hyundai i20 model araçlar oldukça yoğun talep görüyorlar. Türkiye’de üretiliyor olması ise bu araç için bazı fiyat avantajları da sağlıyor. Bundan dolayı Hyundai i20 model araç için düzenlenen araba kampanyası büyük ses getirdi.

31.300 TL İNDİRİM YAPILIYOR

Hyundai firması tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre bu otomobili satın almak isteyen müşterilere 31.300 TL nakit indirim yapılıyor. Çok ciddi bir indirim olan bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin ise sadece 4 günleri kaldı. 30 Nisan’da sona erecek olan Hyundai i20 araba kampanyasından indirim fırsatını kaçırmak istemeyenlerin hemen hareket etmeleri gerekiyor.

ALTERNATİF KAMPANYA: 55 BİN TL KREDİ DESTEĞİ

Hyundai i20 için firma alternatif bir de kredi desteği kampanyası düzenliyor. Bu kampanyadan yararlananlar indirim kampanyasından yararlanamıyorlar. Bu ikinci kampanyada ise Hyundai i20 model sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen müşterilere 55 Bin TL kredi imkanı 12 ay vade ve aylık 0,99 faiz ile veriliyor. Bu seçeneği değerlendirenler kredi desteği ile Hyundai i20 satın alma imkanına sahip olabiliyorlar.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@