Yetişen Alıyor, Cepler Para Doluyor! Yapı Kredi Bankası'ndan Emeklilere 4.500 TL Karşılıksız Nakit Ödeme!

Yapı Kredi Bankası emekli müşterilere 4.500 TL karşılıksız nakit ödeme müjdesi verdi. Hangi emeklilere 4.550 TL nakit ödeme yapılacak. 4.500 TL nakit ödeme Yapı Kredi Bankası'ndan nasıl alınır? 

Finans 13.11.2021 - 21:07 13.11.2021 - 21:07 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de bankalar emeklilerin maaşlarını kendi bankaları aracılığı almaları için kampanya üzerine kampanya yapıyorlar. Maaşlarını bir bankaya taşıyan emekliler o bankalar için ciddi kazanımlar sağlayabiliyor. Hem her ay maaş sebebiyle para girişi yapılması hem de emekli müşterilere çeşitli bankacılık ürünleri verilmesi dolayısıyla emekli müşteriler bankalar için ciddi bir kazanç potansiyeli barındırıyorlar. 

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI

Yapı Kredi Bankası da emekli müşterilerinin sayısını arttırmayı hedefleyen bankalar arasında yer alıyor. Bunun için de çok özel ve çok avantajlı bir emekli maaş promosyonu kampanyası başlatıldı. Bu kampanya kapsamında maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşıyan emekli müşteriler karşılıksız olarak nakit ödeme alabiliyorlar. 

YAPI KREDİ BANKASI NE KADAR EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ÖDÜYOR?

Emekli maaş promosyonu almak için maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşıyan müşterilere yalnızca 3 yıl boyunca maaşını bir başka bankaya taşımama koşuluyla promosyon ödemesi veriliyor. Aylık emekli maaşı net 1.500 TL'ye kadar olan müşterilere 1.300 TL, aylık emekli maaşı net 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan müşterilere 1.650 TL ve aylık emekli maaşı net 2.500 TL ve üzerinde olan müşterilere 2.000 TL nakit promosyon ödemesi yapılıyor. 
 
YAPI KREDİ BANKASI'NDAN EMEKLİ MÜŞTERİLERE EKSTRA 2.500 TL ÖDEME

Yapı Kredi Bankası'ndan maaş promosyonu ödemesi alan emekli müşterilere ekstra ödeme yapılma imkanı da bulunuyor. Kampanya kapsamında emekli müşteriler referans göstererek emekli yakınlarının da emekli maaşlarını Yapı Kredi Bankası'na taşımalarını sağlayabiliyorlar. Bu şekilde taşınan her bir emekli maaşı için müşterilere referans oldukları için emekli müşterilere 250 TL nakit ödeme yapılıyor. Toplamda ise emekli müşteriler en fazla 10 yakınına referans olup 2.500 TL ödeme alabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@