Yetişen Alıyor, Son Fırsat Kaçıyor! Renault Megane Sedan Ve Yeni Clio İçin Araba Kampanyaları Sona Eriyor!

Renault'un Aralık ayı araba kampanyalarında son günlere girildi. Yılın son fırsatlarını sunan Renault hangi fırsatlarla sıfır kilometre otomobil satıyor...

Finans 26.12.2021 - 00:46 26.12.2021 - 00:54 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil fiyatlarında meydana gelen indirimlerin ardından araç satın almayı erteleyenler bu kararlarını yeniden değerlendirmeye aldılar. İndirim fırsatlarını değerlendirenler araba kampanyalarından da yararlanarak sıfır kilometre araç satın alıp yeni yıla yeni otomobilleriyle girmek istiyorlar. 

Otomobil fiyatlarında indirim açıklayan firmalardan olan Renault bir yanda da Aralık ayı araba kampanyalarını devam ettiriyor. Ranault'un araba kampanyalarını araştıranlar hangi fırsatlarla otomobil sahibi olabileceklerini merak ediyorlar. Renault tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre iki otomobil modeli kampanya kapsamında sokuldu. Renault marka otomobili kampanyadan satın almak isteyenlere Renault Yeni Clio ve Renault Megane Sedan seçenekleri sunuldu.

RENAULT MEGANE SEDAN YIL SONU KAMPANYASI

2021 model Renault Megane Sedan satın almak isteyen müşterilere Renault tarafından kredi desteği verildiği açıklandı. Renault Finans tarafından verilen bu kredi ile müşteriler otomobil fiyatınının 100 Bin TL'sini karşılayabiliyorlar. 24 ay vadeli olan bu kredide müşterilere aylık yüzde 1,67 faiz uygulanıyor. Müşteriler ayda 5.430 TL taksit ödemesi yaparak bu kredi borcunu kapatabiliyorlar.

RENAULT YENİ CLİO YIL SONU KAMPANYASI 

Renault tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşteriler sıfır kilometre Yeni Clio satın alırken kredi desteğinden yararlanabiliyorlar. 2021 model Yeni Clio Touch 1.0 TCe X-Tronic 90 bg için geçerli olan bu kredi desteğine göre 24 ay vadeli 100 TL'lik kredi aylık yüzde 1,67 faizle müşterilere temin ediliyor. Müşteriler bu kredi için aylık 5.430 TL ödeme yapıyorlar. Renault'un bu otomobili şu anda 359 Bin TL'den sattığı bildirildi. Müşteriler 259 Bin TL peşin ödeme yapıp 100 Bin TL de kredi kullanarak bu otomobili satın alabiliyorlar.

Renault tarafından yapılan açıklamaya göre bu kampanyalar 31 ralık 2021 tarihinde sona erecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@