Yılbaşı Kredisi Kampanyaları 2022! Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankaların yılbaşı kredi kampanyaları başladı. Banka yeni yıl kampanyaları ile ucuz kredi çekmek isteyenlere devlet bankaları fırsat sundu. Kamu bankalarının ihtiyaç kredisi faiz oranları Aralık 2022!

Finans 26.12.2021 - 09:58 26.12.2021 - 09:58 Gülcan Özer

Yeni yıla rahat bir soluk alarak girmek, borçlardan kurtulmak, ertelediği ihtiyaçlarını almak, hayal ettiği tatile gitmek isteyen kişilere bankaların yılbaşı kredi kampanyaları başladı. Bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken kredi çekmek istiyorum diyenlere devlet bankaları ihtiyaç kredisi faiz oranları ile fırsat sundu. 

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkban ve Vakıfbank tarafından yılbaşı öncesi kredi faiz oranları güncellendi. Yılbaşı kredisi kampanyaları 2022 arayanlar için devlet bankaları hem yüksek limitli hem de düşük faizli 36 ay vadeli kredi çekme imkanı sundu. 

DEVLET / KAMU BANKALARININ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI GÜNCELLENDİ! 

Kamu bankaları ihtiyaç kredisi faiz oranları için güncellemeye gitti. 3 kamu bankası arasında güncelleme sonrasında en uygun kredi veren banka Vakıfbank ve Ziraat Bankası oldu. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.55 seviyesine çekilirken, Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,55 ile aynı seviyede yer aldı. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1,61 olarak belirlendi. 

ziraat bankası yılbaşı kredisi kampanyası

ZİRAAT BANKASI YILBAŞI KREDİSİ KAMPANYASI ARALIK 2021! İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası yılbaşına özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemek yerine tüm kredi paketlerinde güncellemeye gitmeyi tercih etti. Yüzde 1,55 faiz oranı ile en uygun ihtiyaç kredisi veren banka olan Ziraat Bankası 36 ay vadeli 10 bin TL krediyi 383,56 TL taksitle veriyor. 

vakıfbank yılbaşı kredisi kampanyası

VAKIFBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 36 AY VADELİ 40.000 TL KREDİ AYLIK KAÇ TL TAKSİTLE VERİLİYOR?

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank müşterilerine şimdi al Mart 2022'de öde yılbaşı kredisi ile nakit para desteği sağlıyor. 36 ay vadeli 40 bin TL kredi hesaplama işleminde aylık ödeme tutarı 1.534.25 TL olarak gerçekleşiyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu Vakıfbank internet sitesi üzerinden online yapılabildiği gibi Vakıfbank SMS ihtiyaç kredisi başvurusu da yapılabiliyor. SMS ile ihtiyaç kredisi çekmek için aalarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Doğum Tarihi (ggaayyyy), Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS göndermeniz yeterli oluyor.

halkbank yılbaşı kredisi

HALBANK YENİ YIL KREDİSİ! EN UYGUN YILBAŞI KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİ?

Halkbank yılbaşı kredisi kampanyası için yüzde 1,61 oranını uygularken 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi hesaplama işleminde aylık taksit tutarı 388,06 TL olarak gerçekleşiyor. En uygun yılbaşı kredisi veren bankalar ise Ziraat Bankası ve Vakıfbank olarak öne çıkıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@