Yılbaşı Tatilinizi Bu Habere Bakmadan Planlamayın! Halkbank'tan Yeni Yıl Tatilcilerine Özel Kampanya

Halkbank, kendi iştiraki olan Paraf vasıtası ile tatilcilere müjdeli haberi verdi. Halkbank, ödemelerini Halkbank Paraf kart ile yapanlara muhteşem fırsatlar sunuyor.

Finans 14.12.2021 - 13:53 14.12.2021 - 13:53 Serhat Karaman

Tatilbudur web sitesinden ya da mobil uygulaması üzerinden yapacağınız ödemelerde 12 taksit avantajından yararlanabilecek, üstelik 200 TL ParafPara kazanabileceksiniz. Tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Yılbaşı heyecanı şimdiden herkesi sarmaya başladı. Özellikle pandemi sebebiyle günlerin sıkıcı geçmesi, tatil planlarının rafa kaldırılması, 2022 yılbaşı gecesini daha da özel kılmakta. Yılın tüm yorgunluğunu kısa bir mola ile atmak isteyenler, şimdiden kış tatilini planlamaya başladı bile. Halkbank, bu yıl tatil hayali kuranlara eşsiz fırsatlar sunuyor olacak. Ekonomik durgunluk, maddi güçlükler derken kış tatilinin hayal olduğunu düşünüyorsanız size özel sunulan bu kampanyaya göz atmadan son kararınızı vermeyin.

Yıllardır Hayalini Kurduğunuz Yeni Yıl Tatilinin Şimdi Tam Zamanı

31 Aralık tarihine kadar Paraf kartınızla yapacağınız Tatilbudur ödemelerinde 12 aya kadar taksit seçeneğinden yararlanabileceksiniz. Üstelik 100.000 TL’ye kadar olan tüm tatil harcamalarınızda bu avantajlı tarifeden yararlanmanız mümkün. Ayrıca 4.000 TL ve üzeri ödemelerinizi Paraf kartınızla yaparak 200 TL değerinde ParafPara kazanabilirsiniz.

Uçak bileti ve ekstra harcamalar kampanya kapsamında değil. Otel ve benzeri konaklamalar içinse bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra puanlarınız ertesi gün kartınıza yüklenmiş olacak. Kartınıza yüklenen ParafPara ödülünüzü 15 Şubat 2022 tarihine kadar harcayabilirsiniz. Bu tarihe kadar harcanmayan hediyeler 15 Şubat’tan sonra iade edilecektir.

Paraf ve Parafly kartları kampanyaya dahilken HalkCard, Paraf Business,Paraf KOBİ, Paraf Esnaf, Eczacı Paraf KOBİ, Parafree ve Paraf Debit kartları kampanyaya dahil değildir. Ayrıca ParafPara kullanarak yapacağınız harcamalar da kampanya kapsamı dışındadır. Kartınızın limiti doğrultusunda yapacağınız 4.000 TL ve üzeri ödemelerde 200 TL ParafPara kazanabilirsiniz. Ayrıca tutardan bağımsız olarak size sunulan 12 taksit seçeneğini de kullanabilirsiniz.

ParafPara ve 12 taksit uygulaması yalnızca Tatilbudur mobil uygulaması ile web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek alımlarda geçerlidir. Diğer organizasyon firmaları ve tatil planlama şirketlerinden yapılacak harcamalar, kendi kampanyaları kapsamında kullanılabilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@