Yılbaşına Özel Yeni Kredi Kampanyası! 3 Ay Erteleme Fırsatıyla Günde 15 TL'den 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank günde 15 TL'den 15 bin TL ihtiyaç kredisi sağlayan yılbaşına özel ihtiyaç kredisi kampanyasını tanıttı.

İHTİYAÇ KREDİSİ 21.12.2019 - 09:01 15.07.2021 - 00:11 SERHATMEDYA

QNB Finansbank günde 15 TL'den 15 bin TL ihtiyaç kredisi sağlayan yılbaşına özel ihtiyaç kredisi kampanyasını tanıttı. Banka tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları tüm ayrıntılar ve kredi ödemesine özel sunulan imkanlar hakkında detaylı bilgi haberimizde.

QNB Finansbank yeni yıla özel Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyasının detayları hakkında bilgi verdi. Banka resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu bilgilendirme açıklamasında, özel faiz oranları ve esnek ödeme imkanları ile ihtiyaç kredisi sağladığını müşterilerine aktardı. İşte yeni yıla özel sağlanan kredi detayları. YILBAŞI ÖZEL KREDİSİQNB Finansbank tarafından sağlanan yılbaşı özel ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 önemli nokta bulunuyor. Banka açıklamasında yılbaşına özel sağlanan ihtiyaç kredisi kampanyasının yüzde 0.99 faiz oranıyla sağlandığını açıkladı. Ancak burada küçük bir hatırlatmada bulunan banka, bu faiz oranının en düşük faiz oranı olduğunu ve bu oranının kişinin kredi puan notuna göre değişebileceğini ifade etti. Bunun yanında banka müşterilerin ihtiyaç kredisi kullanımlarını 3 aydan başlayan vade imkanları ile 60 aya kadar ödeyebileceklerini bildirdi. Bunun yanında yılbaşına özel ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlara sağlanan en önemli imkanlardan birisi de ertelemeli ödeme. Esnek ödeme imkanları kapsamında sunulan bu fırsatta müşteriler kredi ödemelerine 3 ay sonra başlayabiliyorlar. ÖRNEK ÖDEME TABLOSUQNB Finansbank'ın resmi web sayfasında yayımladığı günde 15 TL'ye 15 bin TL kredi hesaplaması.

QNB Finansbank ayrıca 35 bin TL ve üzere ihtiyaç kredisi kullanımı yapmak isteyecek olan vatandaşların başvurularını şubelerde yapabileceklerini bildirdi. 35 bin TL'ye olan kredi başvurusu için ise mobil bankacılık, internet bankacılığı yada banka şubelerini kullanabilirsiniz.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@