Yıldız Tilbe'den Aşı Karşıtı Açıklamalar! Korumuyor Olmayacağım

Koronavirüs aşısına ilişkin ünlü sanatçı Yıldız Tilbe'den çarpıcı açıklamalar geldi. Tilbe aşı olmayacağını söyledi ve aşının korumadığını iddia etti.

Yıldız Tilbe'den Aşı Karşıtı Açıklamalar! Korumuyor Olmayacağım

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklamada bulunarak aşı konusuna ilişkin çarpıcı ifadeler kullandı. Tilbe paylaşımlarında aşıya dair soru işaretlerini olduğunu ifade ederek kendisinin aşı olmayacağını söyledi.

AŞI OLMAYACAĞIM ÖLÜRSEM ÖLÜRÜM

Yıldız Tilbe, Twitter hesabından yaptığı paylaşımının ilk bölümünde korumayan bir aşıyı niye oluyum? diye sordu. Aşı üreticinin sorumluluk almadığını ve aşının koruyuculuğunun kanıtlanmadığını söyleyen ünlü şarkıcı sanki ölümsüzlük aşısı bulmuş gibi davranıldığını öne sürdü. İşte milyonlarca seveni olan şarkıcının koronavirüs aşısına dair yaptığı o paylaşımlar.

yıldız tilbe 2yıldız tilbe 1

* "Korumayan bi aşıyı niye olayım , kanıtlanmamış , üretenlerin bile sorumluluğunu almadığı, bişey olursa sorumlu değiliz dediği bi aşıyı niye vurulayım, 4 aşı korumuyosa 44 aşımı vurulucak , ne oluyoruz"

* "Ölürsem ölürüm , kalırsam yine ölücem bi gün , sanki ölümsüzlük aşısını bulmuşlar gibi davranıyolar … Müjdee , kimse kalmıycak , hiç kimsecik, herkes naşşşti"

Yıldız Tilbe paylaşımlarının devamında ayrıca konser ve sinemaya gidenlere pcr testinin zulümden başka birşey olmadığını iddia etti. Ünlü şarkıcı aşıya ilişkin paylaşımlarında son olarak hem pcr testi olmayacağını hemde aşı olmayacağını söyledi. Tilbe'nin bu ifadelerine büyük bir kitle tepki gösterdi.

SONRAKİ HABER