Yılın İlk Kredi Kampanyası İNG Bank'tan! 20.000 TL'ye Kadar Veriyor İşte Faizler ve Şartlar

İNG Bank ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Banka müşterisi olmayanların müşterisi olma şartıyla yüzde 1.59 faizle, müşterilerine de yüzde 1.64 faizle kredi vereceğini duyurdu.

Finans 07.02.2022 - 17:51 07.02.2022 - 17:51 Mustafa Karagöz

İhtiyaç kredisi kullanma niyetinde olanlar için bankalardan çok uzun süre sonra yeni bir kampanya geldi. 

İNG Bank, Ocak ayında yüzde 2.00'den fazla bir maliyetle kredi sağlarken Şubat ayının ikinci haftasında yayımladığı duyuru ile kampanya başlattığını ilan etti. Banka duyurusunda yeni faiz oranlarını ve kullanım şartlarını açıkladı. 

İNG BANK'TAN ŞUBAT'A ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Nakit ihtiyacı olanlar için İNG Bank yeni kredi kampanyasını resmi sitesinden paylaştı. Banka ilk defa İNG Bank müşterisi olacaklar için kredi sağlayacağını, ayrıca müşterisi olanlar için de çok özel oranlarla kredi verebileceğini açıkladı. 

Daha önce hiç İNG Bank ile çalışmamış olanlara birçok bankaya göre çok düşük faizle kredi verecek olan banka, müşterilerine de ilk açıkladığı oran üzerinden kredi sağlayacak. İki kredi paketi için de bankanın açıkladığı şartlar bulunuyor. 

20.000 TL LİMİTLİ VE DÜŞÜK FAİZLİ

İNG Bank duyurusunda kredi özelliklerini liste halinde açıkladı. Müşterilerin yada müşteri olacakların ne kadar kredi çekebileceklerini ilan eden banka, faiz oranı, vade seçeneği ve ödeme planlarını açıkladı. 

* İNG Bank ilk defa müşterisi olacaklar için yüzde 1.59 aylık faiz oranıyla ihtiyaç kredisi verecek. 

* Banka müşterisi olanlar için de İNG Bank aylık yüzde 1.64 faizle kredi kullanımı sağlayacak. 

* Kredi kullanımlarında limit uygulayacak olan banka en fazla 20.000 TL kredi verecek. 

* İNG Bank ihtiyaç kredisi için 36 ay - 3 yıl vadeli ödeme planı hazırlayacak. 

* Geri ödemeler aylık eşit taksitli ödeme planı dışında, 2 ayda 1 veya 3 ayda 1 ödemeli yapılabilecek. 

KREDİ KULLANIM İÇİN ŞARTLAR VAR

20.000 TL yüzde 1.59 ve yüzde 1.64 faizli kredi kullanımı için bazı şartlar açıklandı. Banka öncelikle kredi başvurusunda bulunacakların kredi puanlarının 1850 ve üzerinde olması durumunda ihtiyaç kredisi verilebileceğini duyurdu. 

İkinci şart ise "Belirtilen Turuncu Ekstralı kredi yansıyan faiz oranı, kampanya dahilindeki ilk kredi kullanımında geçerlidir." maddesiyle açıklandı. 

ÖDEME PLANI

1 59 kkampanyası ing bank

BAŞVURU SEÇENEKLERİ

İNG Bank ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunmayı planlayanlar, başvurularını İNG Bank mobil uygulamasından yapabilecekler. Başvurular için ayrıca İNG Bank internet bankacılığı yada şubeler de kullanılabilir. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@