Yılın Kredi Kampanyası Duyuruldu! Akbank'tan Düşük Faizli 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

İhtiyaç kredisi kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken Akbank'tan kaçırılmayacak bir fırsat geldi. Kamu bankaları ile kredi faizlerini eşitleyen Akbank yılın kredi kampanyasını duyurdu.

Yılın Kredi Kampanyası Duyuruldu! Akbank'tan Düşük Faizli 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Son dönemlerde bankacılık piyasasında Akbank fırtınası esiyor. Kredi faizlerinde oldukça düşük oranlar belirlryen Akbank bu açıdan piyasayı şok ettti. Konut kredisi ile başlayan düşük faizli kredi kampanyası furyası ihtiyaç kredisi ile devam ediyor.

AKBANK'TAN YILIN KREDİ KAMPANYASI

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile büyük yenilikleri devreye soktu. Ekonomik olarak zor bir süreçten geçilirken sorumluluk alana Akbank, müşterilere daha fazla nakit destek sağlayabilmek adına ihtiyaç kredisi faizlerini indirdi.

İhtiyaç kredisi faizlerini aşağı yukarı kamu bankalarının ihtiyaç kredisi faizleri seviyesine çeken Akbank sürpriz kararı ile müşterilerini sevindirdi. Akbank'ın bu ihtiyaç kredisi kampanyası çok büyük bir alaka görürken müşterilere sağlanan imkanlar da bununla sınırlı kalmadı.

3 AY ÖDEMESİZ DÖNEM!

Akbank tarafından yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası açıklamasında müğşterilere 3 ay ödemesiz dönem imkanı da verildiği duyuruldu. Yılın ihtiyaç kredisi kampanyası olarak adlandırılan bu finansal destek programı ile Akbank müşterileri ödeme kolaylıkları ile çekecekleri kredi aracılığıyla tüm borçlarından bir anda kurtulabiliyorlar. Üstelik 3 ay boyunca da tek kuruş ödeme yapmıyorlar.

YÜZDE 1,61 FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ

Bazı kamu bankalarından dahi düşük faizle ihtiyaç kredisi veren Akbank maliyetleri düşürerek kredi kullandırımını teşvik etmeye başladı. Aylık yüzde 1,61 faizle 100 Bin TL ihtiyaç kredisi veren Akbank, bu şekilde müşterilerini finansal olarak desteklemeyi sürdürüyor. Hem de bu nakit destekleri şu anda olabilecek en cüzi maliyetlerle müşterilerin kullanımına sunuluyor.

100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler maliyet hesaplamasını da merak ediyorlar. Buna göre 36 ay vadeli 100 Bin TL tutarındaki bir ihtiyaç kredisi için Akbank müşterilerine aylık yüzde 1,61 kredi faizi uygulanıyor. Bu mali,yet hesaplamasına göre müşterilerin 100 Bin TL'lik ihtiyaç kredisi karşılığında aylık taksit tutarları 3.880 TL oluyor.

akbank 100 bin lira kredi maliyet hesaplaması

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler bunu hangi yollarla gerçekleştirebileceklerini merak ediyorlar. Akbank bu konuda da müşterilerine büyük bir kolaylık sağlıyor.

Akbank'a ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler bu başvuru işlemlerini tek bir tıkla bankanın internet sitesi üzerinden yapabiliyorlar. Aynı şekilde cep telefonları üzerinden ve banka şubelerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu alınıyor.