Yok artık! Kuleli Askeri Lisesi Araplara mı satıldı?

İstanbul Çengelköy'de İstanbul Boğazı'nın kıyısında yer alan tarihi Kuleli Askeri lisesinin Araplara satıldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

GÜNDEM 14.08.2019 - 15:31 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

İstanbul Çengelköy'de İstanbul Boğazı'nın kıyısında yer alan tarihi Kuleli Askeri lisesinin Araplara satıldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

FETÖ terör örgütü tarafından 15 Temmuz 2016 tarihinde darbe girişiminin ardından OHAL kapsamında yayınlanan Kanun Hükmündeki Kararname ile 31 Temmuz 2016 tarihinde diğer askeri okullarla birlikte kapatılan Kuleli Askeri Lisesi’nin Araplara satıldığı iddiası herkesi şaşırttı.KULELİ ASKERİ LİSESİ ARAPLARA MI SATILDI?İYİ Parti Seçim İşleri, Hukuk ve İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ilan edilen OHAL sürecinde kanun hükmünde kararname ile kapatılan tarihi Kuleli Askeri Lisesi'nin satıldığını iddia etti.HİÇBİR ŞEYİN KIYMETİ YOK!Sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, "Her şey haraç mezat! Kuleli Askeri Lisesi'nin binası Araplara satılmış. Milli manevi; paraya tahvil edilemeyen hiçbir şeyin kıymeti yok nazarlarında" ifadelerini kullanan İYİ Parti Seçim İşleri, Hukuk ve İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen’in açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.VATANDAŞLAR AÇIKLAMA BEKLİYORİYİ Parti Seçim İşleri, Hukuk ve İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen’in yapmış olduğu açıklamalarının ardından herkes konu hakkında detaylı bir bilgiye ulaşmaya çalışıyor. Vatandaşlar yetkililer tarafından Kuleli Askeri Lisesi’nin Araplara satılıp satılmadığı hakkında bir açıklama bekliyor. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@