Yok Fiyatına Satılık KDV'siz Konutlar! İş Bankası 70 Bin TL'ye Kiracıları Ev Sahibi Yapıyor!

İş Bankası uygun fiyatlarla gayrimenkul satışları için konut satış ilanlarını güncelledi. İş Bankası hangi illerde uygun fiyatla konut satışı yapıyor? İşte konut yatırımı için kaçırılmayacak fırsatlar

Emlak Haberleri 10.10.2021 - 19:59 10.10.2021 - 20:07 Engin Uzunoğlu

Konut yatırımı yapmak yüksek maliyetleri gerektirdiği için son dönemlerde bu yatırım alanına giriş yapan vatandaşların sayısında ciddi oranda azalmalar meydana geldi. Ancak yine de halen uygun fiyatlarla konut satın alma imkanları bulunuyor. Bu imkanların en kayda değer olanı ise bankalar tarafından satışı yapılan konutlar oluyor. 

İŞ BANKASI'NDAN UYGUN FİYATA SATILIK KONUTLAR

İş Bankası uzun yıllardır uygun fiyatlarla konut satışı yapan bankalar arasında yer alıyor. Sorunlu krediler nedeniyle mülkiyetleri İş Bankası'na geçen konutlar banka tarafından satışa çıkarılıyor. Bu konutların acil bir şekilde nakde dönüşmesinin büyük önemi olduğu için İş Bankası normal piyasa fiyatlarının çok altında fiyatlarla satış yapıyor. 

İŞ BANKASI KONUT SATIŞ İLANLARI

İş Bankası uygun maliyetlerle konut satışı yaptığı bilinirken bankanın konut satış ilanlarına çok büyük bir ilgi gösteriliyor. Her hafta güncellenen konut satış ilanları ile vatandaşlar piyasanın yarı fiyatına dahi konut satın alabiliyorlar. Ancak yoğun talep gösterilen konutların fiyatları tekliflerle piyasa normeli denilebilecek seviyelere çıkabiliyor. İşte İş Bankasının en cazip fiyatları konut satış ilanlarının bazıları...

İZMİR'DE 100 BİN TL'YE SATILIK APARTMAN DAİRESİ

İş Bankası konut satış ilanına göre İzmir'in Konak ilçesinde 92 metrekarelik apartman dairesi 100 Bin TL'lik fiyatla satışa çıkarıldı. Bu konut için şu anda son olarak 102 Bin TL teklif verildi. 14 gün boyunca teklif yapılabilecek olan bu konut, İzmir'de ev satın almak isteyenler için önemli bir imkan olarak değerlendiriliyor. 

iş bankası konut satışı-1

ANKARA'DA 115 BİN TL'YE SATILIK KONUT

Ankara'da ev satın almak isteyenlere İş Bankası tarafından önemli imkanlar veriliyor. Yayınlanan konut satış ilanlarına göre Beypazarı ilçesinde bulunan 113 metrekare büyüklüğündeki apartman dairesi 115 Bin TL'den satışa çıkarıldı. Bu konut için şu ana kadar müşteriler tarafından herhangi bir teklif yapılmadı.

70 BİN TL'YE EV SAHİBİ OLMA FIRSATI

İş Bankası Diyarbakır'da da konut satışı yapıyor. Yayınlanan konut satış ilanına göre Bağlar ilçesi 5 Nisan Mahallesi'nde bulunan 110 metrekarelik apartman dairesi için 70 Bin TL satış fiyatı belirlendi. Bu konut için bir teklif yapılırken 43 saat içerisinde herhangi bir teklif yapılmazsa satış 70 Bin TL'lik teklif sahibine yapılacak. 

ankara iş bankası konut satış ilanları

Öte yandan İş Bankası'ndan yapıloan konut satışlarında müşteriler herhangi bir şekilde KDV ödemesi yapmıyorlar. KDV'den müstesna olan bu konut satışları konut yatırımı yapmak isteyenlere çok büyük bir fırsat oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@