Yolda Bulsan Bu Fiyata Alamazsın! Akbank Konut Satış İlanlarını Yeniledi, 85 Bin TL'ye Ev Satışı Yapılacağı Duyuruldu!

Uygun fiyatlı konut satın almak için arayışta olanlara Akbank'tan önemli alternatifler verildiği ilan edildi. Akbank farklı şehirlerde bulunan konutları uygun fiyatlarla satışa çıkardı.

Emlak Haberleri 24.01.2022 - 19:24 24.01.2022 - 19:24 Engin Uzunoğlu

Ev satın almak isteyenler son dönemlerde emlak piyasasında yaptıkları araştırmalarda yüksek fiyatlarla karşılaşınca şok oluyorlar. Fiyatların katlanmış olmalarından dolayı da konut satın almak isteyen çok sayıda vatandaş bu taleplerini zorunlu olarak ertelemek durumunda kalıyorlar. Ancak yine de zaman zaman uygun fiyatlı ev satışları olabiliyor. Bunun için de kapsamlı bir araştırma yapılması gerekiyor. Özellikle bankalar vatandaşlara emlak piyasasına göre gayet makul fiyatlarla ev satışı yapabiliyorlar. 

AKBANK YENİ KONUT SATIŞ İLANLARI İLE BÜYÜK FIRSATLAR VERDİ

Akbank tarafından dönem dönem yayınlanan konut satış ilanları bugün güncellendi. Yayınlanan bu yeni ilanlar ile Akbank Türkiye'nin farklı şehirlerde değişik tiplerdeki konutları satışa çıkardı. Akbank'ın konut satış ilanlarını inceleyenler fiyatları görünce hemen harekete geçmek istiyorlar. Oldukça makul fiyatlarla satışa çıkarılan bu konutların hangi şehirlerde bulundukları da merak konusu oluyor. İşte Akbank'ın satışa çıkardığı ve fiyatı kelepir seviyede olan konutlara dair ilanların detayları...

AKBANK'TAN SATILIK KELEPİR KONUTLAR

akbank konut satış ilanları 1

Akbank tarafından yayınlanan konut satış ilanlarına göre Samsun'un Ladik ilçesinde 130 metrekare büyüklüğündeki apartman dairesi 170 Bin TL'ye, Bayburt merkez'deki 130 metrekare apartman dairesi ise 260 Bin TL'ye satışa çıkarıldı.

akbank konut satış ilanları 2

Akbank'ın konut satışı yapacağını duyurduğu merkezlerden birisi de Mardin'in Kızıltepe ilçesi oldu. Kızıltepe'de aynı binada yer alan 207 metrekare büyüklüğündeki iki apartman dairsi 210 Bin TL ve 220 Bin TL fiyatlarla satışa sunuldu.

akbank konut satış ilanları 3

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde de Akbank'ın konut satışı yaptığı ilen edildi. Yayınlanan konut satış ilanına göre ilçedeki 180 metrekare büyüklüğündeki apartman dairesi 178.500 TL'ye satışa çıkarıldı.

akbank konut satış ilanları 4

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesi de Akbank'ın konut satışı yaptığı yerleşim yerlerinden birisi olarak duyuruldu. Bu ilçede 98 metrekare büyüklüğündeki apartman dairesi için Akbank 80 Bin TL fiyat belirledi.

akbank konut satış ilanları 5

Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesi için de Akbank'tan bir konut satış ilanı yayınlandı. 77 metrekare büyüklüğünde olan bu konut için Akbank'ın 121.100 TL fiyat istediği bildirildi.

akbank konut satış ilanları 6

Edirne'nin İpsala ilçesi de kayıtlara Akbank'ın konut satışı yaptığı yerleşim birimlerinden birisi olarak geçti. 162 metrekare büyüklüğündeki konut için Akbank'ın belirlediği satış fiyatının 187.000 TL olduğu resmen ilan edildi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@