Yomra Sanayi Sitesi İçin Beklenen Temel Atma Töreni Yapıldı

Adını aldığı Trabzon'nun Yomra ilçesinde açılacak olan yeni sanayi sitesi için beklenen temel atma töreni gerçekleştirildi.

Emlak Haberleri 25.05.2018 - 21:00 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Adını aldığı Trabzon'nun Yomra ilçesinde açılacak olan yeni sanayi sitesi için beklenen temel atma töreni gerçekleştirildi.

Törene inşaatı gerçekleştirecek olan Varlıbaş Holding'in üst düzey temsilcilerinin yanı sıra Trabzon Valisi Yücel Yavuz, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Yomra Kaymakamı Hasan Balcı,  TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ile beraber çok sayıda iş adamı ve vatandaş katılım gösterdi.Temel atma töreninde kısa bir konuşma yapan Varlıbaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Ceo’su Mehmet Erdinç Varlıbaş duydukları heyecanı vurgulayarak  “2019 yılının Aralık ayında hayata geçirmek üzere şehrimize ve ülkemize tanıttığımız projemizin altyapı çalışmalarını tamamladık.İnşaat ruhsatını aldık. İlk kazmayı vurmak üzere burada bulunuyoruz. Bütün çalışmalarımızı yaptık. Çalışacağımız firmalarla görüşmelerimizi yaptık. Proje çok büyük beğeni oluşturdu. İnşallah bir veya 1 buçuk yıl içinde projeyi kullanıcılara sunmak istiyoruz” dedi.Yomra Sanayi Sitesi Ne Zaman Bitecek?Yomra sanayi sitesi için temel atma töreni yapılırken törende konuşan Erdinç Varlıbaş projenin 1 ya da 1,5 sene içerisinde tamamlanacağını açıkladı. Doğup büyüdüğü şehre yatırım yapmanın heyecanını duyduğunu belirten Varlıbaş proje tamamlandığı anda bölge ekonomisinin büyük oranda gelişeceğini ve yeni sanayi sitesinin büyük bir istihdam kaynağı yaratacağını söyledi.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@