Yör Palas Acıbadem İçin Son Daire Fırsatları

YÖRSAN tarafından İstanbul'da gerçekleştirilen Yör Palas Acıbadem'in satışları tüm hızı ile devam ediyor.

İSTANBUL KONUT PROJELERİ 04.07.2017 - 09:08 15.07.2021 - 00:22 Emlak 365

YÖRSAN tarafından İstanbul'da gerçekleştirilen Yör Palas Acıbadem'in satışları tüm hızı ile devam ediyor.

Gıda sektöründe yaşadığı başarıyı inşaat sektörüne de taşımaya kararlı görünen YÖRSAN tarafından gerçekleştirilen en önemli projelerden biri olarak öne çıkmayı başaran Yör Palas Acıbadem projesi standartların üzerinde özellikler sunuyor.Ekim Ayında Teslim Edilecek 


Yör Palas Acıbadem projesinde yer alan dairelerin teslimatlarına önümüzdeki Ekim ayı içerisinde başlanması planlanıyor. Teslimat tarihine yaklaşıldıkça daire satışları hız kazanırken kalan son daire fırsatlarından yararlanmak isteyen kişilerin ise ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. İstanbul'un en seçkin bölgelerinden biri olan Acıbadem bölgesinde yer alan proje şehrin merkezinde saray konforunda yaşamanızı sağlıyor.


Mahallenin içerisinde konforlu ve oldukça lüks bir yaşamı vadeden proje oldukça üst düzey olanaklar sunuyor. Diğer projeler ile kıyaslandığında sağlamlığı ile öne çıkan Yör Palas Acıbadem aynı zamanda üstün yalıtım özellikleri ile de dikkat çekiyor. Isı yalıtımının yanı sıra su ve ses izolasyonu da sunan projede tüm bunlara ek olarak 3 camlı pencereler gibi ekstra özellikler de sunuluyor.Akıllı Ev Teknoloji Hizmetinizde 


Yör Palas projesi içerisinde sunulan artı özelliklerden biride akıllı ev teknolojisi bulunuyor. En akıllı konut projesi sloganı ile satışa sunulan dairelerde en üst düzey özellikler sunulurken aynı zamanda ekonomik özelliğe sahip tasarruflu klozetler ve çeşmeler gibi ekstra detaylar da bulunuyor.Yör Palas Acıbadem Nerede?


Yör Palas İstanbul'un en seçkin ilçelerinden biri olan Acıbadem'in en merkezi yerinde yükseliyor. Avrasya Tüneline sadece 1 kilometrelik mesafede yer alan proje Metro İstasyonuna sadece 5, Metrobüs durağına ise sadece 15 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Yakın çevresinde pek çok alışveriş merkezi, sağlık merkezi ve eğitim kurumu bulunan proje aynı zamanda çok sayıdaki elit markanın da satış mağazalarına komşu konumda bulunuyor. Lüks ve prestijli butik konut projeleri arasında yer alan YÖR Palas Acıbadem için sunulan cazip fırsatları kaçırmamak adına hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@