Yüksek Faize Katılım Bankaları En Uygun Kampanya İle Set Çekti! 0.96 İhtiyaç, 0.79 Konut, 1.48 Faizle Araç Kredisi

Vatandaşın yoğun kredi talebi sonrasında bankalar arasında rekabet artarken katılım bankaları düzenledikleri kampanyalar ile yüksek faize savaş açtı. En uygun kredi veren bankalar ile fırsatlar!

Finans 01.10.2021 - 12:50 01.10.2021 - 12:52 Gülcan Özer

Katılım bankaları bir kere daha elini taşın altına koyarken fırsat kredi kampanyaları peş peşe açıklandı. Yapılan duyurular kapsamında özel bankaların sunmuş olduğu faiz oranları ile kıyaslandığında çok daha düşük oranlarla kredi çekme imkanı sunuldu. Son dönemde özel bankalar ile katılım bankaları arasında yaşanan yoğun rekabet nedeniyle sık sık karşılıklı faiz indirimi haberleri gelmeye başlamıştı. 

Yapılan yeni güncellemeler sonrasında özel bankaların ardından yeni faiz indirimi hamlesi katılım bankalarından gelmiş oldu. Başlatılan kampanyalar kapsamında katılım payı oranları düşerken aynı zamanda düzenlenen kampanyalar ile daha cazip koşullarda ev ve araba sahibi olma imkanı sunuldu. Yaşanan bu rekabet ise en çok kredi çekmek isteyen vatandaşlara yaradı. 

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER İÇİN 0.69 / 0.79 ORANI İLE KONUT FİNANSMANI DESTEĞİ SAĞLIYOR! 

Ev sahibi olmak isteyen kişiler uzun süredir yükselen konut kredisi faiz oranları nedeniyle bu isteklerini ertelemek zorunda kalırken Türkiye Finans Katılım Bankası hem düşük fiyatlı konut, dükkan ve arsa satışı yapmaya hem de bu taşınmazlardan alan müşterilerine 60 ay vadeli 0.69 oranla konut kredisi, 120 ay vadeli 0.79 faizle kredi desteği vereceğini açıkladı. 

Türkiye Finans satılık gayrimenkuller için sunulan bu kredi paketinde bankanın satışa sunduğu taşınmazlardan alan kişiler yüzde 0,69 oranı ile kredi kullanma imkanından yararlanırken Kuveyt Türk Katılım Bankası oranı ise yüzde 1,41 olarak uygulanıyor. 

türkiye-fnians-katılım-bankası

Katılım bankalarının kampanyalı ihtiyaç ve taşıt kredisi oranları ile detaylara ulaşmak için TIKLAYINIZ... 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@