Yüksek İhtisas Hastanesi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'ne Taşındı!

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ardından Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'de Ankara Bilkent Şehir Hastanesi 'ne taşındı.

EMLAK HABERLERİ 11.02.2019 - 15:33 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ardından Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'de Ankara Bilkent Şehir Hastanesi 'ne taşındı.

Ankara Şehir Hastanesi yani halk adında bilinen diğer adı ile Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'ne taşınan hastaneler sırası ile belli olmaya devam ediyor. Hatırlanacağı üzere geçen hafta Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklama ile Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi için taşınma kararı duyurulmuştu. Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Nereye Taşındı?Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan yeni açıklama ile Yüksek İhtisas Hastanesi için de taşınma kararı alındığı duyuruldu. Vatandaşlara gönderilen mesaj ile "Sayın vatandaşımız; Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sunulan tıbbi hizmetlerin tamamı 11.02.2019 tarihi itibari ile Ankara Şehir Hastanesinde sürdürülecektir. Ankara Şehir Hastanesine ulaşım, Tarım Bakanlığı metro istasyonundan hareket eden ring otobüsleri ile de mümkündür" ifadelerine yer verildi. 

Ankara Şehir Hastanesi (Ankara Bilkent Şehir Hastanesi) Nerede?Ankara Bilkent Şehir Hastanesi adresi Üniversiteler Mh., 1604. Cd. No:9, 06800 Çankaya/Ankara olarak açıklandı. Ankara Şehir Hastanesine ulaşım, Tarım Bakanlığı metro istasyonundan hareket eden ring otobüsleri ile de sağlanabiliyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@