Yüksek ve İlk Maaşı Zamlı İş İlanları! Hepsi Yeni Duyuruldu

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan duyurularda binlerce kişilik iş ilanları bulunuyor. Aralık ayında başvuru yapacak olanlara ise maaşlar Ocak ayında zamlı ödenecek.

Emlak İş İlanları 02.12.2021 - 11:55 02.12.2021 - 11:55 Mustafa Karagöz

Türkiye İş Kurumu'nun yeni ay ilanları yayımlandı. Çok sayıda meslek grubunda iş ilanı yayımlayan firmaların emlak ve inşaat sektörü için yayımladıkları duyuruları kadrolara göre derledik. 

EMLAK SEKTÖRÜ İŞ İLANLARI

Emlak sektörü iş ilanları en az lise düzeyi oluyor. Emlak sektörüne ilgili ve kariyer planı olan adaylar için firmalr uzun süreli çalıştırılmak için personel alımları yapıyorlar. Ayrıca alınan personellerin belli bir alanda emlak uzmanı olabilmesi için eğitimlerde veriliyor. Maaşlar ilk işe girişte beklentilerin altında olsa da prim ve daha sonra zamlar yapılıyor. 

Emlak Ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı/Emlak Danışmanı kadrosu için ilan edilen duyuru sayısı: 51

Emlakçı/Emlak Komisyoncusu kadrosu için İŞKUR'da 7 iş ilanı yayımlandı. 

İNŞAAT SEKTÖRÜ İŞ İLANLARI

İnşaat sektöründe çalışmak isteyenler için iş ilanları sayısı bir miktar azalmış olsa da halen değerlendirilebilecek çok sayıda duyuru var. Farklı il ve ilçelerde çeşitli firmalar inşaat sektörünün her alanı için personel alımları yapacaklarını duyurdular. İlan edilen açık kadrolar ile bu kadrolara yapılacak olan personel alımı sayılarını tek tek aktarıyoruz. 

Beden İşçisi. 20.560

İnşaat Ustası 3

İnşaat Bekçisi 4

İnşaat Boyacısı/Boyacı 27

İnşaat Demiri Bağlama Ustası 4

İnşaat Elemanları Kalıpçısı (Elle) 1

İnşaat Elemanları Kalıpçısı (Makineyle) 1

İnşaat İşçisi 18

İnşaat Kalfası (Genel) 1

İnşaat Mühendisi 66

İnşaat Teknolojisi Teknikeri 56

İnşaat Teknolojisi Teknisyeni 7

İskele Kurucusu-İnşaat (Metal Veya Ahşap) 1

Nezaretçi ve Ustabaşı/Formen (İnşaat İşleri) 2

Şantiye Şefi-İnşaat 5 

İLK MAAŞLAR ZAMLI ÖDENECEK?

Aralık 2021 döneminde işe başlayan vatandaşlar asgari ücretin zamlanmasının ardından ilk maaşlarını Ocak ayında alacaklar. Maaşlar zamlı tutarlar üzerinden ödenecek. Net zam ve maaş oranı ise Aralık ayı ortasında belli olacak. 

İŞ İLANLARINA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İŞKUR iş ilanlarına başvuruda bulunacak olan vatandaşlar kendi ilçelerinde yada illerinde yer alan İŞKUR Müdürlüklerine gidebilirler. İŞKUR Müdürlükleri üzerinden yapılacak başvurularda kişiye uygun iş ilanları sıralanacak ve kişi kendi istediği ilanlara başvuru yapabilecek. Bunun yanında İŞKUR üzerinden elektronik başvuruda yapılabilir. İŞKUR'a üye olan vatandaşlar başvurularını elektronik kanallar üzerinden yapabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@