Yüzde 0,99 Faizle 100 Bin TL Kredi! Garanti BBVA Taşıt Kredisi Kampanyası İle Dengeleri Değiştirdi!

Otomobil satın almak isteyenler için Garanti BBVA ile Hyundai işbirliğinde yeni bir taşıt kredisi kampanyası başlatıldı. Buna göre aylık yüzde 0,99 faizle taşıt finansmanı veriliyor.

Yüzde 0,99 Faizle 100 Bin TL Kredi! Garanti BBVA Taşıt Kredisi Kampanyası İle Dengeleri Değiştirdi!

Son günlerde otomobil satın almak konusunda talepler oldukça yükseldi. ÖTV matrah limitlerinde yapılan düzenleme ile bazı sıfır kilometre araçların fiyatlarında önemli indirimler yapıldı. Bu gelişme üzerine de otomobil satın alma taleplerini yüksek fiyatlardan dolayı erteleyenler yeniden araç satın almak için girişimlerde bulunmaya başladılar.

GARANTİ BBVA VE HYUNDAİ İŞBİRLİĞİNDE YENİ TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Otomobil satın almak isteyenlerin sayısı artınca taşıt kredisi talepleri de doğru orantılı olarak yükseldi. Bankalar ise yeni kredi kampanyaları ile müşterilere önemli imkanlar vermeye başladılar. Garanti BBVA da yeni bir taşıt kredisi kampanyası ile müşterilerin karşısına çıktı. Hyundai ile işbirliğinde hazırlanan taşıt kredisi kampanyası ile müşteriler kaçırılmayacak bir fırsat elde ediyorlar.

100 BİN TL KREDİ AYLIK 0,99 FAİZLE VERİLİYOR

Garanti BBVA ile Hyundai işbirliğinde düzenlenen taşıt kredisi kampanyası kapsamında Hyundai Tucson Prime model otomobil için 100 Bin TL finansman desteği aylık yüzde 0,99 faizle veriliyor. Bu şekilde çok sayıda kişinin hayallerini süsleyen Hyundai Tucson Prime satın almak oldukça kolay bir hale geliyor.

100 BİN TL'LİK KREDİNİN TOPLAM MALİYETİ AÇIKLANDI

Hyundai Tucson Prime için verilen 100 Bin TL taşıt kredisi için Garanti BBVA tarafından maliyetler açıklandı. Buna göre bu kredi için müşteriler 500 TL kredi tahsis ücreti ile karşılaşacaklar. 100 Bin TL'lik kredinin 12 aylık toplam maliyeti ise 107.889 TL oluyor. Açıklanan taşıt kredisi kampanyası kapsamında çekilen 100 Bin TL'lik kredinin yıllık maliyeti ise yüze 16,43 oluyor.

HAYAT SİGORTASI YAPTIRMAK ZORUNLU DEĞİL

Garanti BBVA tarafından yapılan açıklamaya göre Hyundai Tucson Prime taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşterilerin hayat sigortası yaptırmak gibi bir zorunlulukları olmayacak. Yalnızca satın alınacak olan otomoıbil üzerinde rehin tesis edilecek. Bu ipotek de taşıt kredisi ödemeleri sona erdiğinde kaldırılmış olacak.

100 BİN TL TAŞIT KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

Garanti BBVA'nın Hyundai Tucson Prime için 12 ay vadeli ve 0,99 faizli 100 Bin TL taşıt kredisi için maliyet hesaplaması belli oldu. Buna göre müşteriler aylık 8.890 TL taksitle bu krediyi kullanıp yeni bir araç sahibi olabilecekler.

garanti bbva taşıt kredisi hyundai tucson

HYUNDAİ TUCSON PRİME SATIŞ FİYATI NE KADAR?

Hyundai tarafından güncellenen satış fiyat listelerine göre Hyundai Tucson Prime model otomobil 429.990 TL'den satılıyor. ÖTB matrah dilimi değişikliği sonrasında bu fiyata gerileyen Hyundai Tucson Prime oldukça cazip bir seçenek haline geldi.

SONRAKİ HABER