Yüzde 98 Engelli Genç Ağzıyla Kalem Tuttu, İnşaat Mühendisi Oldu!

Yüzde 98 bedensel engelli olarak dünyaya gelen Okan Cihan tüm engelleri aşarak inşaat mühendisi olmayı başardı. Cihan iş arıyor!

Gündem 15.06.2019 - 08:21 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Yüzde 98 bedensel engelli olarak dünyaya gelen Okan Cihan tüm engelleri aşarak inşaat mühendisi olmayı başardı. Cihan iş arıyor!

Büyük bir azmin zafer örneği olarak gösterilen Okan Cihan tüm zorlukları aşarak okulunu bitirdi ve inşaat mühendisi olmayı başardı. İnşaat sektöründe yaşanan kriz nedeni ile pek çok yeni mezun inşaat mühendisi gibi Cihan'da iş bulamadı. Okan Cihan yetkililere seslendi ve iş istedi! Kalemi Ağzı İle Tuttu, Kitapları Dili İle Çevirdi! Yaşamış olduğu tüm zorluklara rağmen okuma azmi ile inşaat mühendisliği bölümünü bitirmeyi başaran Okan Cihan iş aramaya başladı. Tekirdağ'da yaşayan 26 yaşındaki Okan Cihan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünü bitirmeyi başardı. "Artık inşaat mühendisi oldum, mesleğimi icraat etmek istiyorum. Bu haberi okuyan, izleyen yetkili kişilere sesleniyorum. Bana iş vermelerini rica ediyorum" dedi. Engelli ailelerine de mesaj yollayan Cihan "Bizler bize inanıldığını hissedersek, ailelerimizin bizlerin arkasında olduğunu hissedersek özgüvenimiz yerinde olur ve her şeyi başarabiliriz" diyerek her engelli bireyin de istediği takdirde her şeyi başarabileceğini söyledi.Bizlerde emlak365.com ailesi olarak böylesine büyük bir azim örneği sergileyen Okan Cihan'ı kutluyor, en kısa sürede işe girdiği haberini buradan sizlere duyurmak umudu ile inşaat sektöründeki yetkili firmalarımıza çağrıda bulunuyoruz.... Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@