Zam Bekleyen Milyonlarca Memura ve Emeklilere Halkbank Kredi Müjdesi Verdi!

Memur maaş zammı ve emekli maaşlarına ek zam görüşmeleri tüm hızı ile devam ederken zamdan önce kredi müjdesi geldi. Halkbank memurlara özel kredi kampanyası ile düşük faizli kredi desteği verdi.

Finans 27.12.2021 - 13:39 27.12.2021 - 13:39 Gülcan Özer

Memur ve emekli maaşlarına ek zam ile iyileştirme görüşmeleri tüm hızı ile devam ederken kamu bankaları arasında yer alan Halkbank acil paraya ihtiyacı olan kamu çalışanlarına özel kredi kampanyası başlattı. Halkbank kamu çalışanına kredi paketinde hem düşük faiz oranlı kredi desteği sağlıyor hem de 100 bin TL limitli kredi kullanma imkanı ile fırsat sağlıyor. 

Kamuda çalışan kişilere özel olarak sunulan kredi paketinde 100.000 TL kredi paketinden yararlanma imkanı sunulurken 50 bin liraya kadar olan kredi taleplerinde 36 aya kadar vadeli, 100 bin liraya kadar olan kredi taleplerinde ise 24 aya kadar vadeli nakit para desteği sağlıyor. Kredi onayı da aynı gün içerisinde kolaylıkla sağlanıyor. 

MEMURA FAİZSİZ KREDİ VERİLİYOR MU?

Hayır, ne yazık ki bankaların faizsiz kredi kampanyaları arasında memurlara ya da emeklilere sunulan bir fırsat bulunmuyor. Halkbank faizsiz kredi destekleri şu anda kadın girişimcilere, esnafa ve girişimcilere KOSGEB destekli olarak veriliyor. Bunun haricinde ne yazık ki bireysel kullanıcılar için sunulan bir faizsiz kredi paketi bulunmuyor. 

halkbank memur kredisi

HALKBANK MEMURA ÖZEL KREDİ BAŞVURUSU EKRANI AÇILDI! 

Halkbank kamu çalışanlarına özel kredi paketinde 100 bin liraya kadar kredi başvurularını almaya başladı. Halkbank memurlara özel kredi kampanyası için kredi faiz oranlarını yüzde 1,61 olarak belirlerken Halkbank kredi başvurusu için site üzerinden de form doldurulabiliyor. Kamuda çalışan kişilere özel olarak verilen kredi paketinde 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık kredi taksit tutarı bin 940,28 TL olarak gerçekleşecek. 

halkbank maaş müşterisi kredisi

HALKBANK MAAŞ MÜŞTERİSİ KREDİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Maaş müşterisi olan kişiler için ise Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı rakamını biraz daha indirimli olarak sunuyor. Maaşını Halkbank'tan alanlar için ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,58 olarak uygulanıyor. Bu paket üzerinden 50 bin TL kredi 36 ay vadeli olarak çekilirse aylık ödeme tutarı 1.929,03 TL olarak gerçekleşiyor.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Halk Bankası ihtiyaç kredisi başvuru formu için kendinize en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi Halkbank mobil şube ve internet şubesi üzerinden de işlemler kabul edilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@