Zam Haberi Bekleyen Emekliler Dikkat! Telefondan Başvuranlara 2.500 TL'ye Varan Ödeme Yapılacak

Zam haberi bekleyen emeklilere bir müjde de Akbank’tan geldi. Telefonla arayıp başvuru yapan emeklilere 2.500 TL’ye varan nakit ödeme yapılacak. Detaylar haberimizin devamında.

Zam Haberi Bekleyen Emekliler Dikkat! Telefondan Başvuranlara 2.500 TL'ye Varan Ödeme Yapılacak

Son günlerde birçok kişinin gözü kulağı emekli maaşlarına yapılacak zamlarda. Alım gücünün düşmesi ve enflasyonun giderek artış göstermesi ile beraber emekli maaşlarına uygulanacak zam oranı daha büyük önem kazandı.

Akbank, emekli maaşını Akbank’a taşıyan ve 3 yıl boyunca bu bankadan almayı taahhüt edenlere 2.500 TL’ye varan nakit ödeme yapıyor. Diğer bankaların çok üzerinde bir promosyon imkânı sunan Akbank, emekli müşteri portföyünü ciddi anlamda genişletmeye kararlı. Üstelik başvuru yapmak için şubeye gitmeye bile gerek yok. Mobil bankacılık, çağrı merkezi ve internet bankacılığı ile kolayca başvurulabilmekte. E-devlet üzerinden maaş değişiklik talebinde bulunarak da maaşınızı Akbank’a taşıyabileceksiniz.

Emeklilere En Yüksek Promosyon Veren Banka Akbank Oldu

Akbank, yıl sonuna kadar yapacağı ödemeler neticesinde emeklilere en yüksek promosyon veren banka haline geldi. Diğer bankalarla kıyasladığımızda Akbank’ın emekli müşterilerine sunduğu nakit promosyon tutarı son derece cazip. Emekli aylığını Akbank’a taşıyıp 3 yıl boyunca buradan maaş almayı taahhüt edenler, aşağıdaki listeye göre alacakları promosyon tutarını hesaplayabilirler.

· Maaşı 0 TL ile 1.499 TL arasında olan emeklilere 1.750 TL,

· Maaşı 1.500 TL ile 2.499 TL arasında olan emeklilere 2.100 TL,

· Maaşı 2.500 TL ya da daha fazla olan emeklilere 2.500 TL ödeme yapılmakta.

emekli-zam-promosyon

Emekliler, maaşlarını Akbank’a taşıdıklarında nakit promosyonlarını anında alabilecekler. Ayrıca emekli maaşının alındığı günden 2 gün önce artı para çekenler (ek hesap), herhangi bir faiz ödemeden hesaplarını maaş günü kapatabilecekler. Acil ihtiyaçlarınızda herhangi bir fark ödemeden yararlanabileceğiniz artı hesabınızı kullanabilirsiniz, böylece ihtiyaçlarınızı karşılamak için maaş gününü beklemek zorunda kalmazsınız.

Emekli maaşınızı Akbank’a taşımak için aşağıdaki kanalları kullanmanız mümkün;

· Akbank şubeleri

· Akbank mobil bankacılık

· Akbank internet bankacılığı

· E-devlet maaş değişikliği

· 444 2 525 Akbank müşteri iletişim merkezi

Daha önce emekli maaşı almayan ve ilk defa emekli olacak kişiler de emeklilik için başvurdukları kuruma dilekçe sunarken banka kısmına Akbank’ı ekleyerek maaşlarını doğrudan Akbank’a aldırabilirler. 3 yıllık taahhüt verilmesi halinde daha önce size sunduğumuz listedeki gibi promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.

SONRAKİ HABER