Zaman Daralıyor, Fırsat Kaçıyor! Ford 0,49 Faizli 100 Bin TL Kredi Desteğinde Son Günler!

Ford tarafından otomobil satın almak isteyen müşterilere verilen uygun maliyetli kredi desteği büyük ilgi görüyor. Ford Ekim 2021 araba kampanyası detayları nelerdir? 

Finans 27.10.2021 - 04:00 27.10.2021 - 04:00 Engin Uzunoğlu

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler markaların araba kampanyaları ile müşterilerine tanıdıkları imkanlardan yararlanarak araç sahibi olabiliyorlar. Bu imkanlar markadan markaya değişiyor. Son dönemlerin dikkat çeken  araba kampanyalarının birisinde de Ford imzası bulunuyor. Ford Ekim 2021 araba kampanyası fırsatları nelerdir? 

FORD EKİM 2021 ARABA KAMPANYASI

Ford tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Ekim ayının sonuna kadar sıfır kilometre bir Ford model otomobil satın almak isteyen müşterilere kredi desteği veriliyor. Bu kredi desteği ile otomobil sahibi olmak da her zamankinden çok daha fazla kolaylaşıyor. Kredi desteğini Ford'dan alan müşteriler bir miktar peşin ödeme yaparak hayallerini kurdukları bir Ford model otomobilin sahipleri oluyorlar.

0,49 FAİZLİ 100 BİN TL KREDİ 

Ford tarafından müşterilere verilen kredi desteğinin ayrıntıları da belli oldu. Buna göre müşteriler sıfır kilometre bir araç satın alırken Ford tarafından sağlanan 100 Bin TL krediyi kullanabilecekler. 12 ay vadeli olan bu kredi desteğinin aylık faiz oranı ise 0,49 olarak açıklandı. Bankaların taşıt kredisi faizlerinin çok altında olan bu oran ile kredi desteği alarak müşteriler otomobil sahibi olabiliyorlar.

Ford tarafından yapılan kampanya açıklamasında kredi desteğini alabilmenin şartı da duyuruldu. Buna göre müşterilerin Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında kullanacakları bu kredi için Kasko, Ford Güvence veya bakım paketi satın almaları gerekiyor.

Ford'un müşterilerine sunduğu kredi desteğinin mali ayrınları da belli oldu. Gerçek kişilerin kullanabilecekleri bu kredi için aylık taksit tutarının 8.655 TL olduğu bildirildi. Müşteriler bu krediyi kullanırken bir defaya mahsus ve peşin olarak 549 TL dosya masrafı ödemesi yapacaklar. Ford tarafından verilen kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 8,25 olarak açıklandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@