Zamdan Önce 2.000 TL! Emeklilere İş Bankası Üzerinden Ödenecek

İş Bankası emeklilere 2000 TL ödeme yapacak. Banka yeni yıl öncesinde başvuruda bulunan ve taahhüt sözleşmesi imzalayan emekli maaş müşterilerine 2000 TL promosyon ödeyecek.

Finans 20.12.2021 - 13:00 20.12.2021 - 13:00 Mustafa Karagöz

İş Bankası emekli promosyonu almak isteyenler banka şubelerinden, internet bankacılığından yada mobil uygulama üzerinden başvurularını yapacaklar. Başvuruların tamamlanmasının ardından tek seferde, geri ödemesiz herhangi bir şart olmadan promosyon ödemesi yapılacak. 

İŞ BANKASI YILSONU PROMOSYON KAMPANYASI

İş Bankası üzerinden promosyon ödemesi almak isteyen emeklilerden herhangi ek koşul talep edilmez. Bankaya gidecek olan emekliler kimlik kartları ile maaşlarını taşımak istediklerini belirtecekler. Banka şubesinden görevli personel sadece kimlik kartı ile maaş taşıma işlemini çok kısa bir süre içinde yapacak. Maaş taşıma işlemi tamamlandığında promosyon ödemesi alınması hak kazanılacak. 

Bankanın uyguladığı prosedür kapsamında ödemeler birkaç gün içinde yada hemen anında emeklilere ödenir. 

Ödemelerin alınabilmesi için tek koşul 3 yıllık söz verilmesi. İş Bankası emekli müşterilerine 3 yıl boyunca maaşlarını bankadan alacaklarını, başka banya taşımayacaklarına dair taahhüt sözleşmesi imzalatacak. 3 yıl boyunca maaşını İş Bankası'ndan almaya söz verenler ek bir başka koşul olmadan promosyonlarını peşin bir şekilde alacaklar. 

HANGİ EMEKLİYE KAÇ TL ÖDEME YAPILACAK?

Emekli maaş müşterisi olanlara yapılacak ödemeler maaş tutarlarına göre yapılacak. Vatandaşlar için belirlenen ödeme tutarlarına ilişkin İş Bankası şu bilgileri verdi. 

"Promosyon tutarı, ödemelerine aracılık edilen tüm emekli maaşlarının 1 aya karşılık gelen tutarı (varsa haciz ve nafaka kesintisi düşülerek) üzerinden hesaplanır ve 3 yıllığına peşin olarak; 1.500 TL’den düşük (1.500 TL hariç) maaşlar için 1.750 TL, 1.500 - 2.500 TL arası (2.500 TL hariç) maaşlar için 1.875 TL, 2.500 TL ve üzerinde maaşlar için 2.000 TL" ödenecek. 

BAŞVURU TARİHİ 31 ARALIK

İş Bankası'na başvuru yaparak promosyon almak isteyenler için son başvuruy tarihi 31 Aralık olarak duyuruldu. Banka 1 Ocak tarihinden itibaren farklı bir kampanya ile emekli müşterilerinin karşısına çıkacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@