Zammın Hası Geldi, Deposunu Fullemek İsteyen Yandı! Petrol Ofisi, BP, Shell Otogaz, Benzin, Motorin Satış Fiyatları Uçtu

LGP Otogaz, benzin ve motorin fiyatları zamlandı, akaryakıt istasyonları pompa satış fiyatları değişti. BP, Shell, Petrol Ofisi istasyonları akaryakıt fiyatları güncellendi. En ucuz benzin motorin LPG

Finans 17.12.2021 - 18:54 17.12.2021 - 18:54 Gülcan Özer

Akaryakıt fiyatları rekor oranda zamlanırken akaryakıt istasyonlarında pompa satış fiyatları değişti. Benzin, motorin ve LPG otogaz fiyatı cep yakmaya başlarken araç sahipleri "en ucuz akaryakıt fiyatları hangi istasyonda?" sorusuna yanıt aramaya başladı. 

LPG otogaz fiyatları motorin ile yarışırken benzinin litre satış fiyatı ise 11 TL sınırını aştı. Araç sahipleri için depolarını fullemek giderek zor hale gelirken daha az para ödeyerek daha fazla yol yapmak isteyen taşıt sahipleri ise akaryakıt istasyonlarının fiyatlarını araştırmaya başladı. 

AKARYAKIT FİYATLARI ZAMLANDI! EN UCUZ MOTORİN, LPG OTOGAZ VE BENZİN FİYATI HANGİ İSTASYONDA?

Dolar kurunda yaşanan rekor yükseliş sonrasında ne yazık ki akaryakıt fiyatlarına rekor zam olarak yansıdı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar duyuruldu. 

Yapılan açıklama ile bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorin pompa satış fiyatı için 1,14 TL, benzin pompa satış fiyatı 0,69 TL ve LPG satış fiyatına ise 0.70 kuruşluk zam geldi. Bu fiyatlar 18 Aralık 2021 günü itibari ile geçerli olacak. 

petrol ofisi satış fiyatları

PETROL OFİSİ AKARYAKIT FİYATLARI! BENZİN, MOTORİN, LPG SATIŞ FİYATI 

Bugünden itibaren gelecek olan zam öncesi son fiyat listesi yayımlandı. Bu fiyatların üzerine gelecek olan zamlar yansıtılacak. Şu anda Ankara'da kurşunsuz 95 oktan benzin 10,97 TL, motorin 10,39 liraya, Petrol Ofisi otogaz fiyatı ise 8,35 liradan satılıyor. 

shell satış fiyatları 17 aralık

SHELL AKARYAKIT FİYATLARI! SHELL GÜNCEL BENZİN, MOTORİN, LPG OTOGAZ SATIŞ FİYATI KAÇ TL OLDU?

Akaryakıt almak için Shell istasyonunu tercih eden araç sahipleri Ankara'da otogaz satış fiyatı için 8,30 TL ödeyecekler. Benzin satış fiyatı 10,97 TL, motorin satış fiyatı ise 10,39 TL oldu. 

bp akaryakıt satış fiyatları 17 aralık

BP AKARYAKIT FİYATLARI! BP İSTASYONLARINDA EN UCUZ MOTORİN, LPG OTOGAZ, BENZİN POMPA FİYATI KAÇ TL?

Aracının deposunu doldurmak üzere BP istasyonları üzerinden alışveriş yapmak isteyen kişiler Ankara Merkez için BP kurşunsuz benzin 95 oktan litre satış fiyatı için 10,97 TL öderken, BP ultimate kurşunsuz benzin 95 oktan satış fiyatı ise 11 TL oldu. BP Diesel motorin litre satış fiyatı 10,39 TL olurken BP otogaz satış fiyatı ie 8,32 TL olarak listede yerini aldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@