Zengin Edecek Borsa Yorumları! 6 - 10 Eylül Haftası Borsa İstanbul Hisse Önerileri

Borsa yatırımcılarının merakla takip ettikleri haftalık hisse senedi önerileri belli oldu. İşte Ahlatcı Yatırım'ın kazançları katlayacak hisse senedi önerileri...

Finans 06.09.2021 - 05:35 06.09.2021 - 05:35 Engin Uzunoğlu

Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi'nde işlemleri hafta sonu arasının ardından yeniden başlandı. Yeni haftada borsa yatırımcıları hangi hisseleri takip etmeliler? Borsa İstanbul'da haftalık hisse önerileri neler? Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerilerinde hangi hisse senetleri bulunuyor? Bu hafta hangi hisse senetlerine yatırım yapılmalı? 

AHLATCI YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ HEDEF FİYATA ULAŞTI

Ahlatcı Yatırım tarafından geçtiğimiz hafta için yapılan hisse senedi önerilerinin performans raporu yayınlandı. Bir önceki hafta yapılan ALARK,  GOZDE ve INDES hisse önerilerini dikkate alarak yatırım yapan borsa yatırımcıları kazançlı çıktılar. Geçtiğimiz hafta GOZDE hisse senedine yatırım yapanlar yüzde 6,27 oranında bir kazanç elde etme imkanına sahip oldular. 

Yine Ahlatcı Yatırım'ın geçtiğimiz hafta için yapılan INDES hisse senedi önerisinde kazanç oranı yüzde 4,44 oldu. Yayınlanan performans raporuna göre ALARK hisse senedi de belirtilen ve hedeflenen fiyat aralığına ulaşayarak yatırımcılarının kazanç elde etmelerini sağladı. 

AHLATCI YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ GEÇTİĞİMİZ HAFTA YÜZDE 1,19 KAZANDIRDI

Ahlatcı Yatırım tarafından her hafta herkese açık olarak yayınlanan haftalık model portföyünde yer alan hisse senetleri yüzde 1,19'luk ortalama kazanç sağladı. Borsa İstanbul'un kazanç ortalaması ise yüzde 0,72 seviyesinde kaldı. Bu sonuca göre Ahlatcı Yatırım, yatırımcılarına Borsa İstanbul ortalamasının üzerinde kazanç sağladı. 

AHLATCI YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ AÇIKLANDI

6 Eylül ile 10 Eylül arasında Ahlatcı Yatırım tarafından Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi haftalık hisse önerileri yayınlandı. Ahlatçı Yatırım Haftalık Model Portföyünde yer alan ALARK, GOZDE, INDES ve KRDMD pay senetleri lsteden çıkarıldıç Onların yerine yeni hisse senetleri eklendi. Al tavsiyesi verilen bu hisse senetlerinde yüksek kazanç beklentisi olduğu belirtildi. 

Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföyüne 6 – 10 Eylül haftasında ALKIM, BRİSA, KOZAL ve VERUS hisse senetleri eklendi. Bu hisse senetleriin kazanç getireceği öngörüsünde bulunan Ahlatcı Yatırım, yatırımcıların bu hisse senetlerine yatırım yapmaları halinde kazançlı olabileceklerini duyurdu. 

Not: Burada yer alan borsa değerlendirmelerine bilgilendirme amacıyla yer verilmiştir. Bu ifadelerden yola çıkarak yatırım kararı alınmamalıdır. Haberimizde kesinlikle yatırım tavsiyesi verilmemiştir. Yatırım yaparken bu uyarı dikkate alınmalıdır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@